Hoppa till sidans innehåll

Resultatlista från dagen VDM och Tumba minispel

24 JAN 2010 16:29
Här är de preliminära resultaten från veteran DM och Tumbaminispel. Resultaten kommer att korrekturläsas den kommande veckan. Ev fel som finns skicka de felen till This is a mailto link
Nu skall alla grenara vara med i resultatlistan. Listorna kommer att separeras under den kommande veckan.
  • Skapad: 24 JAN 2010 16:29

Resultat Veteran DM & Tumba minispel
    P17 200 M    
1 Måns Aboreslan -93 Hässelby SK 26.20
    P15 200 M    
1 Simon Wildbore -96 IFK Tumba FK 31.06
2 Gustav Amnelius -96 IFK Tumba FK 32.77
3 Eric Amnelius -96 IFK Tumba FK 33.03
    P15 Tresteg  
1 Simon Wildbore -96 IFK Tumba FK 8.52
2 Gustaf Amnelius -96 IFK Tumba FK 7.67
3 Eric Amnelius -96 IFK Tumba FK 7.64
    P13 200 M  HEAT 1  
1 Petter Östling -98 Hässelby SK 32.58
2 Thomas Rönnmark -97 IFK Tumba FK 33.98
3 Josef Norin -97 IFK Tumba FK 36.54
    P13 200 M  HEAT 2  
1 David Svensson -98 IFK Tumba FK 29.57
2 Mikael Salminen -98 Hässelby SK 31.89
- Gustav Söderström -97 Huddinge AIS disk.
    P13 200 M  HEAT 3  
1 Theodor Thor -98 Hässelby SK 31.06
2 Carlos Jonsson -98 Hässelby SK 31.07
3 Albin Östman -98 IFK Tumba FK 34.22
    P13 200 M  HEAT 4  
1 Peter Heen -97 Huddinge AIS 29.54
2 Simon Hector -97 Huddinge AIS 29.70
3 Fredrik Kihlblom -98 Huddinge AIS 30.19
4 Anton Roos -97 Huddinge AIS 31.01
    P13 200 M  HEAT 5  
1 Jesper Arbringe -97 Huddinge AIS 28.73
2 Axel Karila -97 Huddinge AIS 28.79
3 Max Broman -97 Huddinge AIS 28.97
- Ludvig Hillenfjärd -97 Huddinge AIS disk.
    P13 200 M  SAMLAD LISTA  
1 Jesper Arbringe -97 Huddinge AIS 28.73
2 Axel Karila -97 Huddinge AIS 28.79
3 Max Broman -97 Huddinge AIS 28.97
4 Peter Heen -97 Huddinge AIS 29.54
5 David Svensson -98 IFK Tumba FK 29.57
6 Simon Hector -97 Huddinge AIS 29.70
7 Fredrik Kihlblom -98 Huddinge AIS 30.19
8 Anton Roos -97 Huddinge AIS 31.01
9 Theodor Thor -98 Hässelby SK 31.06
10 Carlos Jonsson -98 Hässelby SK 31.07
11 Mikael Salminen -98 Hässelby SK 31.89
12 Petter Östling -98 Hässelby SK 32.58
13 Thomas Rönnmark -97 IFK Tumba FK 33.98
14 Albin Östman -98 IFK Tumba FK 34.22
15 Josef Norin -97 IFK Tumba FK 36.54
16 Gustav Söderström -97 Huddinge AIS disk.
17 Ludvig Hillenfjärd -97 Huddinge AIS disk.
    P13 LÄNGD ZON    
1 Max Broman -97 Huddinge AIS 4.82
2 David Svensson -98 IFK Tumba FK 4.69
3 Jesper Arbringe -97 Huddinge AIS 4.62
4 Ludvig Hillenfjärd -97 Huddinge AIS 4.55
5 Axel Karila -97 Huddinge AIS 4.51
6 Simon Hector -97 Huddinge AIS 4.46
7 Fredrik Kihlblom -98 Huddinge AIS 4.42
8 Gustav Söderström -97 Huddinge AIS 4.26
9 Peter Heen -97 Huddinge AIS 4.18
10 Theodor Thor -98 Hässelby SK 4.06
11 Anton Roos -97 Huddinge AIS 4.05
12 Thomas Rönnmark -97 IFK Tumba FK 3.97
13 Petter Östling -98 Hässelby SK 3.71
14 Josef Norin -97 IFK Tumba FK 3.64
15 Mikael Salminen -98 Hässelby SK 3.58
0 Jonathan Envall -97 IFK Tumba FK ej start
0 Sixten Sedin -97 Huddinge AIS ej start
0 Henrik Sandstedt -97 IFK Tumba FK ej start
    M85+ HÖJD    
1 Rune Andersson -25 Hammarby IF 1.00
    M85+ TRESTEG    
1 Rune Andersson -25 Hammarby IF 4.48
    M35 60 M    
1 Jens Eklundh -73 FK Studenterna 7.65
2 Sergej Nikolajev -73 Hässelby SK 7.84
3 Per Hedmark -71 Nyköpings BIS 8.00
4 Johan Wibäck -71 Huddinge AIS 8.25
    M35 200 M  HEAT 1  
1 Sergej Nikolajev -73 Hässelby SK 25.10
2 Jens Eklundh -73 FK Studenterna 25.77
- Per Lindström -75 Österhaninge IF bröt
    M35 200 M  HEAT 2  
1 Per Hedmark -71 Nyköpings BIS 25.92
2 Johan Wibäck -71 Huddinge AIS 26.09
    M35 200 M  SAMLAD LISTA  
1 Sergej Nikolajev -73 Hässelby SK 25.10
2 Jens Eklundh -73 FK Studenterna 25.77
3 Per Hedmark -71 Nyköpings BIS 25.92
4 Johan Wibäck -71 Huddinge AIS 26.09
5 Per Lindström -75 Österhaninge IF bröt
    M35 400 M    
1 Johan Wibäck -71 Huddinge AIS 60.36
2 Martin Larsson -71 Huddinge AIS 76.51
    M35 800 M    
1 Martin Larsson -71 Huddinge AIS 2.53,89
    M35 3000 M    
1 Ulf Eriksson -74 Huddinge AIS 9.51,50
2 Lars Svärd -73 IF Triangeln 10.39,15
3 Thomas Karlsson -74 IFK Tumba FK 11.23,04
    M35 60 M HÄCK    
1 Sergej Nikolajev -73 Hässelby SK 10.11
2 Per Lindström -75 Österhaninge IF 11.49
    M35 HÖJD    
1 Niklas Pegelow -72 IFK Märsta 1.71
2 Per Lindström -75 Österhaninge IF 1.54
    M35 LÄNGD    
1 Johan Wibäck -71 Huddinge AIS 4.50
    M35 KULA    
1 Per Lindström -75 Österhaninge IF 9.30
    M40 60 M    
1 Hunter S Mabon -69 Fredrikshofs IF 7.90
2 Kaj Pettersson -67 IF Linnea 8.37
3 Ove Berg 66 Kungsängens SK 8.59
    M40 200 M    
1 Mattias Sunneborn -70 Spårvägens FK 22.80 sv.rek.M40
2 Hunter S Mabon -69 Fredrikshofs IF 26.32
3 Kaj Pettersson -67 IF Linnea 27.86
- Ove Berg 66 Kungsängens SK ej start
    M40 800 M    
1 Anders Ortfelt -70 Huddinge AIS 2.10,52
2 Morten Linnes -67 IFK Märsta 2.23,81
    M40 3000 M    
1 Olof Thunegard -68 Roma IF 9.34,46
2 Joakim Wilhemsson -69 IF Linnea 10.27,4m (egen tid)
3 Hans Dahlén -68 Fredrikshofs IF 10.30,70
4 Reinaldo Burgos -66 Tullinge-Tumba FF 10.33,89
    M40 60 M HÄCK    
1 Mikael Magnusson -66 IFK Tumba FK 12.33
    M40 HÖJD    
1 Anders Ortfelt -70 Huddinge AIS 1.60
    M40 LÄNGD    
1 Hunter S Mabon -69 Fredrikshofs IF 5.16
    M40 KULA    
1 Magnus Nesterud -70 Österhaninge IF 11.83
2 Hunter Mabon -69 Fredrikshofs IF 10.16
    M45 60 M    
1 Mikael Wallin -63 Spårvägens FK 8.12
2 Peter Engström -63 Huddinge AIS 8.41
3 Per-Jonas Trollsås -65 Danderyds SK 8.43
4 Tomas Classon -62 Huddinge AIS 8.65
    M45 200 M    
1 Mikael Wallin -63 Spårvägens FK 27.14
2 Peter Engström -63 Huddinge AIS 27.35
3 Per-Jonas Trollsås -65 Danderyds SK 27.88
    M45 400 M    
1 Per-Jonas Trollsås -65 Danderyds SK 61.78
2 Jonas Ljung -62 Fredrikshofs IF 62.40
    M45 800 M    
1 Mats Lindroos -65 Mälarhöjden IK 2.31,12
2 Carl Olsmats -61 Danderyds SK 2.41,73
    M45 3000 M    
1 Johan Malmberg -65 Fredrikshofs IF 9.49,72
2 Stefano Testi -61 Boo IF 9.54,58
3 Jonas Ljung -62 Fredrikshofs IF 10.10,96
4 Anders Thelemyr -64 Duvbo IK 10.51,08
5 Martin Lundmark -63 Fredrikshofs IF 11.03,14
6 Patrik Norberg -64 Hammarby IF 11.17,99
- Lorenzo Nesi -65 FK Studenterna bröt
    M45 60 M HÄCK    
1 Mikael Wallin -63 Spårvägens FK 10.76
2 Peter Engström -63 Huddinge AIS 11.90
    M45 HÖJD    
1 Tomas Bengtsson -61 IFK Märsta 1.60
2 Mikael Wallin -63 Spårvägens FK 1.45
    M45 TRESTEG    
1 Peter Engström -63 Huddinge AIS 10.26
    M45 KULA    
1 Patrick Ekström-Jöe -63 Huddinge AIS 12.02
2 Mikael Wallin -63 Spårvägens FK 10.38
3 Tomas Classon -62 Huddinge AIS 10.00
4 Per-Jonas Trollsås -65 Danderyds SK 8.37
    M50 60 M    
1 Rezze Aboreslan -57 Hässelby SK 8.41
    M50 400 M    
1 Ingemar Ztorm -60 FK Studenterna 56.72
2 Rezze Aboreslan -57 Hässelby SK 64.46
    M50 800 M    
1 Tommy Sjöblom -58 Boo IF 2.26,59
2 Sture Åhs -56 Roma IF 2.44,21
    M50 3000 M    
- Sture Åhs -56 Roma IF bröt
    M50 HÖJD    
1 Mats Nagle -60 Huddinge AIS 1.66
2 Anders Ekwall -56 Bellevue IK 1.51
    M50 LÄNGD    
1 Anders Olsson Huddinge AIS 5.89
    M50 TRESTEG    
1 Johan Löfstedt -59 Huddinge AIS 8.20
    M50 KULA 6,0    
1 Ulf Olsson -57 Huddinge AIS 12.16
2 Torbjörn Persson -59 Tyresö FK 10.87
    M55 60 M    
1 Kent Andersson -55 Nyköpings BIS 8.41
2 Nils Nestor -52 Team Skavsåret IF 9.12
    M55 200 M    
1 Kent Andersson -55 Nyköpings BIS 27.19
2 Christer Christopersson -51 FK Studenterna 27.72
    M55 400 M    
1 Nils Nestor -52 Team Skavsåret IF 63.10
    M55 3000 M    
1 Lasse Hagström -55 Spårvägens FK 10.20,58
2 Nils Nestor -52 Team Skavsåret IF 10.22,64
3 Nils-Göran Hasselkvist -55 Högbo GIF 11.22,58
    M55 HÖJD    
1 Stig-Arne Mattsson -51 Fredrikshofs IF 1.25
    M55 LÄNGD    
1 Stig-Arne Mattsson -51 Fredrikshofs IF 2.36
    M55 TRESTEG    
1 Stig-Arne Mattsson -51 Fredrikshofs IF 6.38
    M55 KULA 6,0    
1 Alpo Tornikoski -54 Huddinge AIS 12.33
2 Stig-Arne Mattsson -51 Fredrikshofs IF 10.07
3 Åke Lundberg -53 IFK Märsta 9.88
    M60 60 M    
1 Börje Andersson -49 Rånäs 4H 8.84
2 Flemming Lindström -50 Rånäs 4H 8.88
3 Kjell Andersson -50 Hammarby IF 9.22
4 Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS 9.56
    M60 200 M    
1 Flemming Lindström -50 Rånäs 4H 30.12
2 Börje Andersson -49 Rånäs 4H 30.77
3 Evert Tegle -49 Fredrikshofs IF 31.28
- Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS ej start
    M60 60 M HÄCK    
1 Börje Andersson -49 Rånäs 4H 12.64
    M60 HÖJD    
1 Jan de Besche -50 Turebergs FK 1.43
    M60 LÄNGD    
1 Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS 4.25
2 Lars-Rune Myhrén -46 Munsö IF 3.80
3 Georg Boström Mälarhöjden IK 1.54
    M60 TRESTEG    
1 Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS 8.16
2 Lars-Rune Myhrén -46 Munsö IF 7.41
    M60 KULA 5,0    
1 Jöran Westberg -47 Huddinge AIS 13.42
2 Kjell Andersson -50 Hammarby IF 10.44
3 Ulf Bergren -47 Huddinge AIS 10.26
4 Lars-Rune Myhrén -46 Munsö IF 9.00
5 Georg Boström Mälarhöjden IK 6.90
    M65 60 M    
1 Jan Söderström -42 Bromma IF 8.66
2 Ola Eriksson -45 Rånäs 4H 10.76
    M65 200 M    
1 Nils Olsson -44 Huddinge AIS 31.62
2 Per Larsson -45 Fredrikshofs IF 32.58
    M65 400 M    
1 Nils Olsson -44 Huddinge AIS 71.08
- Per Larsson -45 Fredrikshofs IF ej start
    M65 800 M    
1 Nils Olsson -44 Huddinge AIS 2.41,99
2 Henry Kallioniemi -43 Täby IS 2.42,62
    M65 60 M HÄCK    
1 Jan Söderström -42 Bromma IF 10.10
2 Björn Oback -44 IFK Tumba FK 11.32
3 Lars Stenberg -43 Älvsjö AIK 12.21
    M65 HÖJD    
1 Sven-Ola Komstadius -44 IFK Tumba FK 1.33
2 Lars Kronlund -42 Munsö IF 1.30
    M65 LÄNGD    
1 Sven-Ola Komstadius -44 IFK Tumba FK 3.45
    M65 TRESTEG    
1 Lars Stenberg -43 Älvsjö AIK 9.20
2 Sven-Ola Komstadius -44 IFK Tumba FK 7.64
    M65 KULA 5,0    
1 Lars Kronlund -42 Munsö IF 10.60
2 Sven-Ola Komstadius -44 IFK Tumba FK 10.21
    M70 60 M    
1 Anthony Treacher -39 IFK Lidingö 8.93
2 Ingvar Lindqvist -38 IFK Lidingö 9.25
    M70 200 M    
1 Anthony Treacher -39 IFK Lidingö 29.79
2 Ingvar Lindqvist -38 IFK Lidingö 31.02
3 Roland Olsson -40 IFK Tumba FK 31.41
    M70 400 M    
1 Anthony Treacher -39 IFK Lidingö 71.46
2 Ingvar Lindqvist -38 IFK Lidingö 78.14
    M70 800 M    
1 Bengt Karlsson -39 IK Norrköping FK 2.43,04
    M70 HÖJD    
1 Juha Hankkila -37 Rånäs 4H 1.17
    M70 LÄNGD    
1 Anthony Treacher -39 IFK Lidingö 4.48
    M70 KULA 4,0    
1 Juha Hankkila -37 Rånäs 4H 11.57
2 Kalle Auvinen -40 Huddinge AIS 9.87
3 Douglas Ohlsson -40 Huddinge AIS 9.82
4 Hunter M Mabon -39 FK Studenterna 9.64
5 Ingvar Lindqvist -38 IFK Lidingö 8.73
    M75 60 M    
1 Tor Trondset -35 Nynäshamns FK 9.50
    M75 200 M    
1 Tor Trondset -35 Nynäshamns FK 31.04
    M75 HÖJD    
1 Lars Wennblom -34 Hässelby SK 1.24
    M75 LÄNGD    
1 Tor Trondset -35 Nynäshamns FK 4.01
    M75 KULA 4,0    
1 Östen Edlund -34 Ragunda IF 11.70
    F17 200 M    
1 Sofie Davoust -94 IFK Tumba FK 28.61
2 Stine Brändström -93 Danderyds SK 29.03
    F15 200 M  HEAT 1  
1 Olivia Jurcola -96 Huddinge AIS 29.03
2 Tove Luthman -96 Huddinge AIS 29.27
3 Matilda Tamm -96 Huddinge AIS 29.56
- Cecilia Danell -96 Huddinge AIS disk.
    F15 200 M  HEAT 2  
1 Amanda Lindh -96 Huddinge AIS 26.48
2 Sofia Wickström -96 Huddinge AIS 26.57
- Alexandra Jensen -96 Huddinge AIS disk.
- Amanda Karlsson -96 Huddinge AIS ej start
    F15 200 M  SAMLAD LISTA  
1 Amanda Lindh -96 Huddinge AIS 26.48
2 Sofia Wickström -96 Huddinge AIS 26.57
3 Olivia Jurcola -96 Huddinge AIS 29.03
4 Tove Luthman -96 Huddinge AIS 29.27
5 Matilda Tamm -96 Huddinge AIS 29.56
0 Cecilia Danell -96 Huddinge AIS disk.
0 Alexandra Jensen -96 Huddinge AIS disk.
0 Amanda Karlsson -96 Huddinge AIS ej start
    F15 Tresteg
1 Matilda Tamm -96 Huddinge AIS 9.69
    F13 200 M  HEAT 1  
1 Emelie Baker -98 IFK Tumba 33.37
2 Nathalie Demir -98 Hässelby SK 33.95
3 Ellinor Berglund -98 Hässelby SK 35.48
- Mimmi Nordén -97 IFK Tumba disk.
    F13 200 M  HEAT 2  
1 Ebba Karlsson -97 Huddinge AIS 31.06
2 Emelie Åslin -97 Huddinge AIS 31.63
- Maya Aboreslan -98 Hässelby SK 32.79
Love Landerholm -98 Hässelby SK 33.34
    F13 200 M  HEAT 3  
1 Moa Pettersson -97 IFK Tumba 29.52
2 Johanna Dyremark -97 IFK Tumba 29.87
3 Tove Olsson -97 IFK Tumba 32.31
Matilda Lindberg -97 Huddinge AIS disk.
    F13 200 M  HEAT 4  
1 Mathilda Eriksson -98 IFK Tumba 29.55
2 Vilma Nyberg -98 Hässelby SK 33.33
3 Rebecka Durén -98 Hässelby SK 33.41
4
    F13 200 M  HEAT 5  
1 Olivia Björklund -97 Huddinge AIS 28.82
2 Astrid Rosvall -97 Hässelby SK 30.38
3 Emma Skanvik -97 Huddinge AIS 31.19
4 Nora Karlsson -98 Hässelby SK 31.34
    F13 200 M  HEAT 6
1 Emilia Stenström -97 Huddinge AIS 28.68
2 Sandra Östby -97 IFK Tumba 31.17
3 Hilda Hardell -97 Hässelby SK 32.25
4 Sofie Persson -98 Hässelby SK 35.39
    F13 200 M  SAMLAD LISTA  
1 Emilia Stenström -97 Huddinge AIS 28.68
2 Olivia Björklund -97 Huddinge AIS 28.82
3 Moa Pettersson -97 IFK Tumba 29.52
4 Mathilda Eriksson -98 IFK Tumba 29.55
5 Johanna Dyremark -97 IFK Tumba 29.87
6 Astrid Rosvall -97 Hässelby SK 30.38
7 Ebba Karlsson -97 Huddinge AIS 31.06
8 Sandra Östby -97 IFK Tumba 31.17
9 Emma Skanvik -97 Huddinge AIS 31.19
10 Nora Karlsson -98 Hässelby SK 31.34
11 Emelie Åslin -97 Huddinge AIS 31.63
12 Hilda Hardell -97 Hässelby SK 32.25
13 Tove Olsson -97 IFK Tumba 32.31
14 Maya Aboreslan -98 Hässelby SK 32.79
15 Vilma Nyberg -98 Hässelby SK 33.33
16 Love Landerholm -98 Hässelby SK 33.34
17 Emelie Baker -98 IFK Tumba 33.37
18 Rebecka Durén -98 Hässelby SK 33.41
19 Nathalie Demir -98 Hässelby SK 33.95
20 Sofie Persson -98 Hässelby SK 35.39
21 Ellinor Berglund -98 Hässelby SK 35.48
22 Matilda Lindberg -97 Huddinge AIS disk.
23 Mimmi Nordén -97 IFK Tumba disk.
    F13 LÄNGD ZON    
1 Olivia Björklund -97 Huddinge AIS 4.82
2 Emilia Stenström -97 Huddinge AIS 4.80
3 Mathilda Eriksson -98 IFK Tumba FK 4.71
4 Johanna Dyremark -97 IFK Tumba FK 4.70
5 Moa Pettersson -97 IFK Tumba FK 4.69
6 Mimmi Nordén -97 IFK Tumba FK 4.53
7 Matilda Lindberg -97 Huddinge AIS 4.33
8 Sandra Östby -97 IFK Tumba FK 4.17
9 Ebba Karlsson -97 Huddinge AIS 4.14
10 Emma Skanvik -97 Huddinge AIS 4.13
11 Emelie Åslin -97 Huddinge AIS 4.01
12 Emelie Bakar -98 IFK Tumba FK 3.76
13 Tove Olsson -98 IFK Tumba FK 3.52
14 Lova Landerholm -98 Hässelby SK 3.34
15 Andrea Hedin -98 IFK Tumba FK 3.19
16 Nathalie Demir -98 Hässelby SK 3.17
17 Ellinor Berglund -98 Hässelby SK 3.17
18 Vilma Nyberg -98 Hässelby SK 3.01
19 Alicia Svensson -98 IFK Tumba FK 2.82
    K35 800 M    
1 Sofia Wallius -74 FK Studenterna 2.51,22
    K35 3000 M    
1 Jennie Sahlin -74 Stockholmspolisens IF 11.56,19
    K40 60 M    
1 Anna Sunneborn -70 Spårvägens FK 8.26
    K40 200 M    
1 Catarina Hillblom -66 Uppsala LK 32.72
    K40 800 M    
1 Anna Sunneborn -70 Spårvägens FK 28.00
1 Catarina Hillblom -66 Uppsala LK 2.52,33
    K40 3000 M    
1 Åsa Nylander -67 Tullinge-Tumba FF 11.39,30
    K40 LÄNGD    
1 Anna Cyrus -65 Fredrikshofs IF 2.51
    K40 KULA 4,0    
1 Marika Rydell -68 IFK Tumba FK 8.48
2 Anna Cyrus -65 Fredrikshofs IF 8.01
    K45 60 M    
1 Lena Sundberg -61 IFK Tumba FK 9.27
    K45 HÖJD    
1 Lena Sundberg -61 IFK Tumba FK 1.21
    K50 60 M    
1 Kyoko Franzén -60 Fredrikshofs IF 9.58
2 Rose-Marie Soto Jansson -58 Mälarö SOK 10.12
    K50 200 M    
1 Kyoko Franzén -60 Fredrikshofs IF 31.97
2 Rose-Marie Soto Jansson -58 Mälarö SOK 35.69
    K50 400 M    
1 Monika Ljung -57 Fredrikshofs IF 85.34
    K50 3000 M    
1 Monika Ljung -57 Fredrikshofs IF 13.26,59
    K50 LÄNGD    
1 Susanne Hägerman -60 Fredrikshofs IF 3.95
    K50 KULA 3,0    
1 Marie Carlström -60 IFK Tumba FK 8.29
    K55 60 M    
1 Lilly Wizén -55 Roma IF 9.49
2 Yvonne Levinovitz -53 Fredrikshofs IF 10.73
3 Ann Ahlstedt -55 Fredrikshofs IF 11.39
    K55 200 M    
1 Lilly Wizén -55 Roma IF 31.46
2 Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK 35.64
3 Yvonne Levinovitz -53 Fredrikshofs IF 37.78
4 Ann Ahlstedt -55 Fredrikshofs IF 40.72
    K55 400 M    
1 Lilly Wizén -55 Roma IF 69.77
    K55 800 M    
1 Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK 2.52,59
    K55 3000 M    
- Lilly Wizén -55 Roma IF bröt
    K55 HÖJD    
1 Ann Ahlstedt -55 Fredrikshofs IF 1.09
    K55 LÄNGD    
1 Ann Ahlstedt -55 Fredrikshofs IF 2.13
    K55 KULA 3,0    
1 Ann Ahlstedt -55 Fredrikshofs IF 6.85
    K60 LÄNGD    
1 Elisabeth Augustyniak -46 Munsö IF 2.35
    K60 KULA 3,0    
1 Elisabeth Augustyniak -46 Munsö IF 6.63
    K65 60 M    
1 Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs IF 16.17
    K65 200 M    
1 Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs IF 68.63
    K65 HÖJD    
1 Rozalia Toth -44 Fredrikshofs IF 0.97
    K65 LÄNGD    
1 Rozalia Toth -44 Fredrikshofs IF 2.49
    K65 KULA 3,0    
1 Rozalia Toth -44 Fredrikshofs IF 7.13
2 Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs IF 3.58
Skribent: Mikael Magnusson

Stöd IFK Tumba Friidrott

IFK TUMBA WEBSHOP HOS BAREKO

BarekoIFKTUMA

STÖD IFK TUMBA HOS SVENSKA SPEL

 

fastighetsbyran.png

Sponsra oss genom Sponsorhuset

sponsorhuset

Postadress:
IFK Tumba FK - Friidrott
Box 214
14730 Tumba

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info