Hoppa till sidans innehåll

2016 IVDM startlista


Här kommer den sista startlistan för helgen VDM i Stockholm

 

     
  M35  60 M 11.15
     
  Joel Djerf -78 Turebergs FK
  Niclas Ivarsson -81 FK Studenterna
  Peder Berge -79 Huddinge AIS
  Kalle dos Santos -79 Huddinge AIS
  Mikael Brodersen -80 FK Studenterna
  Noël Edling Rahmat -80 Hellas FK
     
  M35  200 M 11.15
     
  Niclas Ivarsson -81 FK Studenterna
  David Linnros -80 IF Linnea
  Peder Berge -79 Huddinge AIS
  Mikael Brodersen -80 FK Studenterna
     
  M35  400 M 13.15
     
  Warren Russell -80 Stockholm Snipers
  Joel Djerf -78 Turebergs FK
     
  M35  800 M 13.25
     
  André Malm -78 Runday IF
  Christer Sjöberg -81 Älta IF
     
  M35  1500 M 15.00
     
  David Linnros -80 IF Linnea
  Christer Sjöberg -81 Älta IF
  André Lembke -78 Nyköpings BIS
     
  M35  3000 M 14.00
     
  Christer Sjöberg -81 Älta IF
     
  M35  HÖJD 12.10
     
  Warren Russell -80 Stockholm Snipers
  Palle Storm -77 Ösmo Nynäs FIK
  Noël Edling Rahmat -80 Hellas FK
     
  M35  LÄNGD 14.30
     
  Peter Blom IFK Lidingö
  Mikael Brodersen -80 FK Studenterna
  Noël Edling Rahmat -80 Hellas FK
     
  M35  TRESTEG 11.00
     
  Peter Blom IFK Lidingö
     
  M35  KULA 13.30
     
  Lasse Ohtamaa -80 Huddinge AIS
  Palle Storm -77 Ösmo Nynäs FIK
     
  M35  VIKT 10.30
     
  Palle Storm -77 Ösmo Nynäs FIK
     
  M40  60 M 11.30
     
  Pär Mattsson -74 Bromma IF
  Urban Evjen -73 Danderyds SK
  Angel Galan -72 Danderyds SK
  Mattias Sandström -73 FK Studenterna
  Magnus Nilsson -72 IFK Lidingö
  Tobias Rauch -74 Bromma IF
  Niklas Eriksson -74 Hanvikens SK
  Mattias Wallén -72 Bromma IF
  Per Sandell  FK Studenterna
  Marcus Grindange -72 Turebergs FK
     
  M40  200 M 11.20
     
  Angel Galan -72 Danderyds SK
  Mattias Sandström -73 FK Studenterna
  Magnus Nilsson -72 IFK Lidingö
  Tobias Rauch -74 Bromma IF
  Jonas Asplund -73 IFK Märsta
     
  M40  400 M 13.15
     
  Magnus Nilsson -72 IFK Lidingö
  Per Sandell  FK Studenterna
     
  M40  800 M 13.25
     
  Mats Liljegren -76 Team Skavsåret IF
  Daniel Förberg -74 Fredrikshofs IF
     
  M40  1500 M 15.00
     
  Daniel Förberg -74 Fredrikshofs IF
  Marcus Grindange -72 Turebergs FK
     
  M40  3000 M 14.00
     
  Ulf Eriksson -74 Huddinge AIS
  Antonio Nino Lavecchia -72 Huddinge AIS
  Erik B:son Blomberg -74 FK Studenterna
  Paul Krochak .75 FK Studenterna
  Mats Liljegren -76 Team Skavsåret IF
  Jonas Petersson -73 Stockholms FTF
     
  M40  60 M HÄCK 10.00
     
  Henrik Arnerdal -74 Ösmo Nynäs FIK
  Urban Evjen -73 Danderyds SK
     
  M40  STAV 13.00
     
  David Gustafsson -73 Spårvägens FK
  Jonas Asplund -73 IFK Märsta
     
  M40  LÄNGD 14.30
     
  Urban Evjen -73 Danderyds SK
  Lars-Göran Nylén -75 Danderyds SK
     
  M40  TRESTEG 11.00
     
  Urban Evjen -73 Danderyds SK
     
  M40  KULA 13.30
     
  Henrik Friberg -75 Ösmo Nynäs FIK
  Kristian Petersson -75 Huddinge AIS
  Stellan Back -75 Turebergs FK
     
  M40  VIKT 10.30
     
  David Gustafsson -73 Spårvägens FK
  Henrik Arnerdal -74 Ösmo Nynäs FIK
  Lars-Göran Nylén -75 Danderyds SK
  Kristian Petersson -75 Huddinge AIS
  Stellan Back -75 Turebergs FK
     
  M45  60 M 11.40
     
  Magnus Ingvarsson -70 Turebergs FK
  Erik Åhlin-71 Turebergs FK
  Anders Bäckman -71 Danderyds SK
  Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
  Martin Larsson -71 Huddinge AIS
  Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
  Henrik Tegnér -70 Bromma IF
  Peter Wallin -71 IFK Märsta
  Tomas Fanta -68 Oskarshamns SK
  Kevin Kuru -69 Tullinge-Tumba FF
  Laban Sörén -71 IFK Lidingö
  Jonas Lilja -71 Hanvikens SK
     
  M45  200 M 11.30
     
  Martin Larsson -71 Huddinge AIS
  Henrik Tegnér -70 Bromma IF
  Peter Wallin -71 IFK Märsta
     
  M45  400 M 13.30
     
  Martin Larsson -71 Huddinge AIS
  Henrik Tegnér -70 Bromma IF
  Magnus Nordström -70 IFK Lidingö
  Laban Sörén -71 IFK Lidingö
     
  M45  800 M 13.25
     
  Morten Linnes -67 IFK Märsta
  Martin Larsson -71 Huddinge AIS
  Matt Kinane -68 Hässelby SK
  Magnus Nordström -70 IFK Lidingö
  Johan Södersten -69 Hässelby SK
     
  M45  1500 M 15.00
     
  Matt Kinane -68 Hässelby SK
  Andreas Nyhlén -71 IF Linnea
  Laban Sörén -71 IFK Lidingö
     
  M45  3000 M 14.00
     
  Håkan Wiman -67 IF Linnea
  Christer Hansson -69 Huddinge AIS
  Tomas Widell -68 Huddinge AIS
  Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
  Andreas Nyhlén -71 IF Linnea
     
  M45  60 M HÄCK 10.00
     
  Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
     
  M45  HÖJD 12.10
     
  Magnus Ingvarsson -70 Turebergs FK
  Anders Bäckman -71 Danderyds SK
  Jörgen Wehmonen  Ösmo Nynäs FIK
  Staffan Myrqvist -67 Huddinge AIS
     
  M45  STAV 13.00
     
  Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
  Sven Bolmblad -68 Huddinge AIS
     
  M45  LÄNGD 14.30
     
  Magnus Ingvarsson -70 Turebergs FK
  Erik Åhlin-71 Turebergs FK
  Anders Bäckman -71 Danderyds SK
  Staffan Myrqvist -67 Huddinge AIS
  Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
     
  M45  KULA 13.30
     
  Magnus Ingvarsson -70 Turebergs FK
  Jörgen Wehmonen  Ösmo Nynäs FIK
  Gyula Bercsenyi -69 Huddinge AIS
  Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
  Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
  Johan Jergander -70 Ösmo Nynäs FIK
  Patrick Lindfors -70 Mälarhöjden IK
  Kevin Kuru -69 Tullinge-Tumba FF
  Jonas Lilja -71 Hanvikens SK
     
  M45  VIKT 10.30
     
  Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
  Johan Jergander -70 Ösmo Nynäs FIK
  Mikael Nyström -71 Ösmo Nynäs FIK
  Patrick Lindfors -70 Mälarhöjden IK
     
  M50  60 M 11.20
     
  Dag Dacke -65 IFK Märsta
  Anssi Lehtevä -66 Huddinge AIS
  Thomas Larm -64 Stockholms FTF
  Jan Berneryd -66 Danderyds SK
  Kim Wahlfors -62 IF Kville
  Lars-Ove Wåhlander -66 IF Triangeln
  Stefan Brunzell -66 Ösmo Nynäs FIK
  Christian Hermelin -64 IFK Lidingö
     
  M50  200 M 11.45
     
  Dag Dacke -65 IFK Märsta
  Patrick Neuendorff -66 IFK Märsta
  Anssi Lehtevä -66 Huddinge AIS
  Jan Berneryd -66 Danderyds SK
  Ricky Nilsson -63 Huddinge AIS
  Kim Wahlfors -62 IF Kville
  Mats Lindroos -65 Mälarhöjden IK
     
  M50  400 M 13.40
     
  Dag Dacke -65 IFK Märsta
  Per Björkman -65 Stockholms FTF
  Jan Berneryd -66 Danderyds SK
  Roland Lycksell -64 IFK Lidingö
  Mats Lindroos -65 Mälarhöjden IK
     
  M50  800 M 13.30
     
  Simon Lefvert -66 FK Studenterna
  Roland Lycksell -64 IFK Lidingö
  Mats Lindroos -65 Mälarhöjden IK
     
  M50  1500 M 15.00
     
  Göran Säfverblad -62 Hässelby SK
  Roland Lycksell -64 IFK Lidingö
     
  M50  3000 M 14.20
     
  Fredrik Arthusson -63 Hässelby SK
  Patrick Pring -65 Tullinge-Tumba FF
  Pär Holmgren -64 Huddinge AIS
  Roland Lycksell -64 IFK Lidingö
     
  M50  60 M HÄCK 09.40
     
  Panagiotis Avramidis -60 Hanvikens SK
     
  M50  HÖJD 12.10
     
  Panagiotis Avramidis -60 Hanvikens SK
  Stefan Daberius -66 Danderyds SK
     
  M50  STAV 13.00
     
  Neal Peterson -63 IFK Märsta
  Panagiotis Avramidis -60 Hanvikens SK
     
  M50  LÄNGD 14.30
     
  Jan Berneryd -66 Danderyds SK
     
  M50  KULA 6,0 15.00
     
  Mikael Wallin -63 Stockholms FTF
  Magnus Bernholtz -65 Huddinge AIS
  Hans Nordberg -65 Huddinge AIS
  Patrick Ekström-Jöe -63 Älta IF
  Janne Åkerblom IFK Lidingö
  Lars Gustafsson -64 Säters IF
  Christian Hermelin -64 IFK Lidingö
     
  M50  VIKT 14.45
     
  Mikael Wallin -63 Stockholms FTF
  Hans Nordberg -65 Huddinge AIS
  Lars Gustafsson -64 Säters IF
     
  M55  60 M 11.50
     
  Mikael Hermansson -59 Turebergs FK
  Olof Engdahl -58 Danderyds SK
  Bo Wikmark -57 Danderyds SK
  Ulf Sjöberg -61 IK Ymer
  Mats Röhr -60 Ystads IF
  Benny Carlsson -59 Täby IS
     
  M55  200 M 11.55
     
  Magnus Angenfelt -61 IFK Lidingö
  Anders Toll -61 Uppsala LK
  Rezze Aboreslan -57 Hässelby SK
  Olof Engdahl -58 Danderyds SK
  Ulf Sjöberg -61 IK Ymer
  Mats Röhr -60 Ystads IF
  Benny Carlsson -59 Täby IS
     
  M55  400 M 13.40
     
  Rezze Aboreslan -57 Hässelby SK
  Jonas Hellström -61 Danderyds SK
     
  M55  800 M 13.30
     
  Rezze Aboreslan -57 Hässelby SK
  Jonas Hellström -61 Danderyds SK
     
  M55  1500 M 15.15
     
  Jonas Hellström -61 Danderyds SK
     
  M55  3000 M 14.20
     
  Anders Toll -61 Uppsala LK
  Jonas Hellström -61 Danderyds SK
     
  M55  60 M HÄCK 09.40
     
  Anders Toll -61 Uppsala LK
  Tomas Bengtsson -61 IFK Märsta
  Mats Nagle -60 Stockholms FTF
     
  M55  HÖJD 12.10
     
  Mikael Ohlsson -61 Huddinge AIS
  Mats Nagle -60 Stockholms FTF
     
  M55  STAV 13.00
     
  Robert Eliasson -59 IFK Märsta
     
  M55  LÄNGD 14.30
     
  Johan Löfstedt -59 Ösmo Nynäs FIK
  Tomas Bengtsson -61 IFK Märsta
  Per Ekman -60 Spårvägens FK
  Mats Nagle -60 Stockholms FTF
     
  M55  TRESTEG 11.00
     
  Anders Toll -61 Uppsala LK
     
  M55  KULA 6,0 15.00
     
  Johan Löfstedt -59 Ösmo Nynäs FIK
  Torbjörn Persson -59 Huddinge AIS
  Per Östlund -61 Hässelby SK
  Bo Wallsten -61 Fredrikshofs IF
     
  M55  VIKT 14.45
     
  Johan Löfstedt -59 Ösmo Nynäs FIK
  Torbjörn Persson -59 Huddinge AIS
  Bo Wallsten -61 Fredrikshofs IF
     
  M60  60 M 11.55
     
  Tapio Kinnunen -54 Tullinge-Tumba FF
  Sture Åhs -56 Roma IF
  Pertti Tomminen -56 Hässelby SK
     
  M60  200 M 12.10
     
  Sture Åhs -56 Roma IF
  Pertti Tomminen -56 Hässelby SK
     
  M60  400 M 13.40
     
  Sture Åhs -56 Roma IF
  Nils Nestor -52 Hässelby SK
     
  M60  800 M 13.30
     
  Sture Åhs -56 Roma IF
  Nils Nestor -52 Hässelby SK
     
  M60  1500 M 15.15
     
  Sture Åhs -56 Roma IF
     
  M60  60 M HÄCK 09.40
     
  Sture Åhs -56 Roma IF
     
  M60  HÖJD 09.00
     
  Anders Ekwall -56 Bellevue IK
     
  M60  LÄNGD 13.00
     
  Sture Åhs -56 Roma IF
     
  M60  KULA 5,0 11.00
     
  Östen Eriksson -56 Valö IK
  Anders Källberg -54 Danderyds SK
  Tapio Kinnunen -54 Tullinge-Tumba FF
  Åke Ruus -53 Spårvägens FK
  Alf Nede -53 IFK Linköping
     
  M60  VIKT 14.45
     
  Östen Eriksson -56 Valö IK
  Åke Ruus -53 Spårvägens FK
     
  M65  60 M 11.55
     
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
  Krysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
  Raimo Mononen -47 Tullinge-Tumba FF
  Börje Andersson -49 Rånäs 4H
     
  M65  200 M 12.10
     
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
  Krysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
  Börje Andersson -49 Rånäs 4H
     
  M65  400 M 13.40
     
  Börje Andersson -49 Rånäs 4H
     
  M65  1500 M 15.15
     
  Christer Vernersson -50 FK Snapphanarna
     
  M65  3000 M 14.20
     
  Christer Vernersson -50 FK Snapphanarna
     
  M65  60 M HÄCK 09.40
     
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
  Börje Andersson -49 Rånäs 4H
     
  M65  HÖJD 09.00
     
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
  Jan de Besche -50 Turebergs FK
     
  M65  STAV 13.00
     
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
     
  M65  LÄNGD 13.00
     
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
  Börje Andersson -49 Rånäs 4H
     
  M65  TRESTEG 11.00
     
  Börje Andersson -49 Rånäs 4H
     
  M65  KULA 5,0 11.00
     
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
  Stig-Arne Mattsson -51 Järvsö IF
     
  M65  VIKT 14.45
     
  Stig-Arne Mattsson -51 Järvsö IF
     
  M70  60 M 12.10
     
  Lars-Rune Myhrén -46 Munsö IF
  Björn Oback -44 IFK Tumba FK
     
  M70  3000 M 14.20
     
  Sverker Unnes -43 Friskis & Svettis IF
     
  M70  60 M HÄCK 09.50
     
  John Östlund -45 Hässelby SK
  Jan Söderström -42 Bromma IF
  Björn Oback -44 IFK Tumba FK
     
  M70  HÖJD 09.00
     
  Hans Karlbom -45 IFK Tumba FK
  Sven-Ola Komstadius -44 IFK Tumba FK
  John Östlund -45 Hässelby SK
     
  M70  LÄNGD 13.00
     
  Sven-Ola Komstadius -44 IFK Tumba FK
     
  M70  TRESTEG 11.00
     
  Sven-Ola Komstadius -44 IFK Tumba FK
  Björn Oback -44 IFK Tumba FK
     
  M70  KULA 4,0 09.00
     
  Michael Hazlewood -45 Bålsta IK
  Sven-Ola Komstadius -44 IFK Tumba FK
  John Östlund -45 Hässelby SK
  Lars-Rune Myhrén -46 Munsö IF
     
  M70  VIKT 09.30
     
  Michael Hazlewood -45 Bålsta IK
  Sven-Ola Komstadius -44 IFK Tumba FK
  John Östlund -45 Hässelby SK
     
  M75  60 M 12.10
     
  Anthony Treacher -39 IFK Lidingö
  Roland Olsson -40 IFK Tumba FK
  Lennart Asplund -39 IFK Märsta
  Ingvar Lindqvist -38 IFK Lidingö
     
  M75  200 M 12.10
     
  Anthony Treacher -39 IFK Lidingö
  Roland Olsson -40 IFK Tumba FK
  Lennart Asplund -39 IFK Märsta
  Ingvar Lindqvist -38 IFK Lidingö
     
  M75  400 M 13.40
     
  Anthony Treacher -39 IFK Lidingö
     
  M75  STAV 13.00
     
  Hans Lagerqvist -40 Duvbo IK
  Lennart Asplund -39 IFK Märsta
     
  M75  LÄNGD 13.00
     
  Anthony Treacher -39 IFK Lidingö
  Kalle Auvinen -40 Huddinge AIS
  Lennart Asplund -39 IFK Märsta
     
  M75  TRESTEG 11.00
     
  Anthony Treacher -39 IFK Lidingö
     
  M75  KULA 4,0 09.00
     
  Ingvar Lindqvist -38 IFK Lidingö
  Bo Sundström -40 Turebergs FK
     
  M75  VIKT 09.30
     
  Kalle Auvinen -40 Huddinge AIS
  Ingvar Lindqvist -38 IFK Lidingö
  Bo Sundström -40 Turebergs FK
     
  M80  60 M 12.10
     
  Lars Wennblom -34 Hässelby SK
     
  M80  HÖJD 09.00
     
  Tor Trondset -35 Ösmo Nynäs FIK
  Lars Wennblom -34 Hässelby SK
     
  M80  STAV 13.00
     
  Lars Wennblom -34 Hässelby SK
     
  M80  LÄNGD 13.00
     
  Tor Trondset -35 Ösmo Nynäs FIK
     
  M80  KULA 3,0 09.00
     
  Christen Olsson -35 Huddinge AIS
  Östen Edlund -34 Ragunda IF
  Tor Trondset -35 Ösmo Nynäs FIK
     
  M80  VIKT 09.30
     
  Christen Olsson -35 Huddinge AIS
  Östen Edlund -34 Ragunda IF
  Tor Trondset -35 Ösmo Nynäs FIK
     
  M90  KULA 3,0 09.00
     
  Gunnar Kulleskog -23 Huddinge AIS
     
  M90  VIKT 09.30
     
  Gunnar Kulleskog -23 Huddinge AIS
     
  K35  60 M 11.00
     
  Anna Björkstedt -78 IFK Stocksund
  Anna Werner -79 Danderyds SK
     
  K35  200 M 12.25
     
  Anna Björkstedt -78 IFK Stocksund
     
  K35  400 M 14.30
     
  Anna Björkstedt -78 IFK Stocksund
     
  K35  800 M 13.40
     
  Emelie Ovenholm -81 FK Studenterna
     
  K35  KULA 4,0 10.00
     
  Anna Werner -79 Danderyds SK
     
  K35  VIKT 09.00
     
  Anna Werner -79 Danderyds SK
     
  K40  60 M 11.00
     
  Jenny Zettergren -75 Danderyds SK
  Martina Gidlöf -74 IFK Lidingö
  Hanna Tegnér -74 Bromma IF
  Lena Axelson -72 Bromma IF
  Jenny Åkervall -72 IFK Stocksund
  Petra Sahlgren -76 IFK Stocksund
     
  K40  200 M 12.25
     
  Anna Arnerdal -75 Ösmo Nynäs FIK
  Jenny Rosén -72 Nyköpings BIS
  Jenny Zettergren -75 Danderyds SK
  Martina Gidlöf -74 IFK Lidingö
  Hanna Tegnér -74 Bromma IF
  Lena Axelson -72 Bromma IF
  Jenny Åkervall -72 IFK Stocksund
  Petra Sahlgren -76 IFK Stocksund
     
  K40  400 M 14.30
     
  Jenny Åkervall -72 IFK Stocksund
     
  K40  800 M 13.40
     
  Martina Gidlöf -74 IFK Lidingö
     
  K40  3000 M 14.20
     
  Jenny Notfjäll IFK Lidingö
     
  K40  STAV 13.00
     
  Jenny Rosén -72 Nyköpings BIS
     
  K40  KULA 4,0 10.00
     
  Louise Lilius -74 Huddinge AIS
  Petra Sahlgren -76 IFK Stocksund
  Ulrika Wilkman -72 Ösmo Nynäs FIK
     
  K40  VIKT 09.00
     
  Louise Lilius -74 Huddinge AIS
  Ulrika Wilkman -72 Ösmo Nynäs FIK
     
  K45  60 M 11.00
     
  Annelie Virenius Bergsjö -69 Vallentuna FK
     
  K45  800 M 13.40
     
  Annelie Virenius Bergsjö -69 Vallentuna FK
  Mia Arnhult -69 IFK Lidingö
  Ann Magnusson -68 IFK Stocksund
     
  K45  1500 M 15.15
     
  Åsa Nylander -67 IFK Tumba FK
     
  K45  3000 M 14.20
     
  Karin Arthursson -69 Hässelby SK
  Åsa Nylander -67 IFK Tumba FK
     
  K45  60 M HÄCK 09.50
     
  Annelie Virenius Bergsjö -69 Vallentuna FK
     
  K45  HÖJD 09.00
     
  Annelie Virenius Bergsjö -69 Vallentuna FK
     
  K45  STAV 13.00
     
     
  K45  LÄNGD 13.00
     
  Annelie Virenius Bergsjö -69 Vallentuna FK
     
  K45  TRESTEG 11.00
     
     
  K45  KULA 4,0 10.00
     
  Annelie Schöldström -67 Huddinge AIS
  AnnaJohansson -71 Huddinge AIS
  Annelie Virenius Bergsjö -69 Vallentuna FK
     
  K45  VIKT 09.00
     
  Annelie Schöldström -67 Huddinge AIS
  AnnaJohansson -71 Huddinge AIS
     
  K50  60 M 11.05
     
  Carin Thornander -63 Upsala IF
  Tina Trensmar -66 AIK
  Charlotta Kimby -65 IFK Stocksund
  Katja Berend -62 Bromma IF
  Eva Krönlein -66 IFK Lidingö
  Görel Manners -63 Spårvägens FK
     
  K50  200 M 12.40
     
  Tina Trensmar -66 AIK
  Charlotta Kimby -65 IFK Stocksund
  Katja Berend -62 Bromma IF
     
  K50  HÖJD 09.00
     
  Malin Sköld -65 IFK Lidingö
     
  K50  LÄNGD 13.00
     
  Carin Thornander -63 Upsala IF
  Tina Trensmar -66 AIK
  Charlotta Kimby -65 IFK Stocksund
  Eva Krönlein -66 IFK Lidingö
     
  K50  KULA 3,0 10.00
     
  Carin Thornander -63 Upsala IF
  Maria Sundqvist -66 Stockholms FTF
  Görel Manners -63 Spårvägens FK
     
  K50  VIKT 09.00
     
  Maria Sundqvist -66 Stockholms FTF
     
  K55  60 M 11.10
     
  Lena Sundberg -61 IFK Tumba FK
     
  K55  HÖJD 09.00
     
  Lena Sundberg -61 IFK Tumba FK
     
  K55  LÄNGD 13.00
     
  Lena Sundberg -61 IFK Tumba FK
     
  K55  TRESTEG 11.00
     
  Lena Sundberg -61 IFK Tumba FK
     
  K55  KULA 3,0 10.00
     
  Marie Carlström -60 IFK Tumba FK
  Lena Sundberg -61 IFK Tumba FK
     
  K55  VIKT 09.00
     
  Lena Sundberg -61 IFK Tumba FK
     
  K60  60 M 11.10
     
  Ulla Karnebäck -53 FK Studenterna
  Lilly Wizén -55 Roma IF
     
  K60  200 M 12.40
     
  Ulla Karnebäck -53 FK Studenterna
  Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK
  Lilly Wizén -55 Roma IF
     
  K60  400 M 14.30
     
  Ulla Karnebäck -53 FK Studenterna
  Lilly Wizén -55 Roma IF
     
  K60  800 M 13.40
     
  Ulla Karnebäck -53 FK Studenterna
  Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK
  Lilly Wizén -55 Roma IF
     
  K60  1500 M 15.15
     
  Lilly Wizén -55 Roma IF
     
  K70  60 M 11.10
     
  Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs IF
     
  K70  200 M 12.40
     
  Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs IF
     
  K70  LÄNGD 13.00
     
  Elisabeth Augustyniak -46 Munsö IF
     
  K70  KULA 3,0 10.00
     
  Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs IF
  Elisabeth Augustyniak -46 Munsö IF
     
  K75  60 M 11.10
     
  Kristina Carlsson -40 FK Studenterna
     
  K75  200 M 12.40
     
  Kristina Carlsson -40 FK Studenterna
     
  K75  400 M 14.30
     
  Kristina Carlsson -40 FK Studenterna
     
  K75  800 M 13.40
     
  Viveka Rûffel -39 Nyköping LK
  Kristina Carlsson -40 FK Studenterna

 

Uppdaterad: 08 JAN 2016 20:06 Skribent: Roger Karlsson
E-post: This is a mailto link

Postadress:
IFK Tumba FK - Friidrott
Box 214
14730 Tumba

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info