Hoppa till sidans innehåll

2020-IVDM Startlista


Startlista IVDM 2019  
I grenar som inte är med hrä så finns inga anmälda 
Ev fel, hör av er så rättar vi till det.
Uppdaterad 2020-01-04 20.10  
   
M35 60 M  
   
Tobias Hertzman -81 Ösmo Nynäs FIK
Marcus Dahlman -81 IFK Lidingö
Magnus Westberg -85 IFK Märsta
   
M35 200 M  
   
Tobias Hertzman -81 Ösmo Nynäs FIK
Marcus Dahlman -81 IFK Lidingö
   
M35 400 M  
   
Tobias Hertzman -81 Ösmo Nynäs FIK
Marcus Dahlman -81 IFK Lidingö
   
M35 800 M  
   
Daniel Eklund Stockholm Snipers IF
Marcus Dahlman -81 IFK Lidingö
Tobias Hertzman -81 Ösmo Nynäs FIK
   
M35 1500 M  
   
Thomas Kvarnehag -84 Turebergs FK
   
M35 3000 M  
   
Anders Hållberg -82 IFK Lidingö
Fredrik Rosenqvist -83 Huddinge AIS
Thomas Kvarnehag -84 Turebergs FK
   
M35 TRESTEG  
   
Johan Ndure -81 Stockholm Snipers
   
M35 KULA  
   
Sören Svedberg -81 Ösmo Nynäs FIK
   
M40 60 M  
   
Jonas Laroussi -78 Spårvägens FK
   
M40 400 M  
   
Per Sandell -76 Turebergs FK
   
M40 800 M  
   
Magnus Lindblom -77 Turebergs FK
Mats Liljegren -76 Team Skavsåret
   
M40 1500 M  
   
Martin Jansson -78 Stockholm Snipers
Magnus Lindblom -77 Turebergs FK
   
M40 3000 M  
   
Martin Jansson -78 Stockholm Snipers
Mats Liljegren -76 Team Skavsåret
Jakob Ringblom -79 Fredrikshofs FIF
   
M40 HÖJD  
   
Jonas Torsvall -78 Mälarhöjdens IK
Henrik Friberg -75 Ösmo Nynäs FIK
   
M40 LÄNGD  
   
Jonas Torsvall -78 Mälarhöjdens IK
   
M40 TRESTEG  
   
Jonas Torsvall -78 Mälarhöjdens IK
Palle Storm -77 Ösmo Nynäs FIK
   
M40 KULA  
   
Tony Karlsson -76 Huddinge AIS
Hercules Lopes Ramos -79 Ösmo Nynäs FIK
Palle Storm -77 Ösmo Nynäs FIK
Henrik Friberg -75 Ösmo Nynäs FIK
   
M40 VIKT  
   
Tony Karlsson -76 Huddinge AIS
Palle Storm -77 Ösmo Nynäs FIK
   
M45 60 M  
   
Magnus Kling -74 Täby IS
Carl Björkegren -73 IFK Lidingö
Mikael Sandin -75 IFK Lidingö
Magnus Nilsson -72 IFK Lidingö
Niclas Lindholm -72 Mälarö SOK
Hjalmar Didrikson -74 Spårvägens FK
Stefan Lindström -73 Danderyds SK
Ola Gustafsson -72 Mälarhöjdens IK
Jens Falk -72 IFK Lidingö
Benny Lundström -75 Spårvägens FK
Niklas Eriksson -73 Hanvikens SK
Jonas Bergqvist -75 Spårvägens FK
Sergej Nikolajev -73 Hässelby SK
   
M45 200 M  
   
Tobias Nielsén -75 Mälarhöjdens IK
Carl Björkegren -73 IFK Lidingö
Tobias Rauch -74 IFK Märsta
Magnus Nilsson -72 IFK Lidingö
Hjalmar Didrikson -74 Spårvägens FK
Stefan Lindström -73 Danderyds SK
Jens Falk -72 IFK Lidingö
Benny Lundström -75 Spårvägens FK
Sergej Nikolajev -73 Hässelby SK
   
M45 400 M  
   
Tobias Rauch -74 IFK Märsta
Magnus Nilsson -72 IFK Lidingö
Hjalmar Didrikson -74 Spårvägens FK
Jens Falk -72 IFK Lidingö
Jonas Bergqvist -75 Spårvägens FK
Sergej Nikolajev -73 Hässelby SK
   
M45 800 M  
   
Martin Larsson -71 IKJ Haninge
Sergej Nikolajev -73 Hässelby SK
   
M45 1500 M  
   
Martin Larsson -71 IKJ Haninge
Björn Axelsson -73 Turebergs FK
   
M45 3000 M  
   
Ulf Eriksson -74 Huddinge AIS
Björn Axelsson -73 Turebergs FK
Jonas Petersson .73 Stockholms FTF
Christian Lindström -74 Hammarby IF
   
M45 60 M HÄCK  
   
Sergej Nikolajev -73 Hässelby SK
   
M45 HÖJD  
   
Ola Gustafsson -72 Mälarhöjdens IK
Tobias Wallin -72 Hässelby SK
   
M45 STAV  
   
Ola Gustafsson -72 Mälarhöjdens IK
Tobias Wallin -72 Hässelby SK
Sergej Nikolajev -73 Hässelby SK
   
M45 LÄNGD  
   
Magnus Kling -74 Täby IS
Carl Björkegren -73 IFK Lidingö
Ola Gustafsson -72 Mälarhöjdens IK
Jonas Bergqvist -75 Spårvägens FK
   
M45 TRESTEG  
   
   
M45 KULA  
   
Magnus Kling -74 Täby IS
Roger Malm -72 Ösmo Nynäs FIK
Lars-Göran Nylén -75 Turebergs FK
Stellan Back -75 Turebergs FK
Kristian Petersson -75 Åkersberga SK
Ola Gustafsson -72 Mälarhöjdens IK
   
M45 VIKT  
   
Roger Malm -72 Ösmo Nynäs FIK
Lars-Göran Nylén -75 Turebergs FK
Mikael Nyström -71 Ösmo Nynäs FIK
   
M50 60 M  
   
Fredrik Lindgren -70 IFK Lidingö
Henrik Tegnér -70 Spårvägens FK
Karl Eidem -70 Danderyds SK
Mattias Sunneborn -70 Spårvägens FK
   
M50 200 M  
   
Fredrik Lindgren -70 IFK Lidingö
Henrik Tegnér -70 Spårvägens FK
Karl Eidem -70 Danderyds SK
   
M50 400 M  
   
Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
Lars-Ove Wåhlander -66 IF Triangeln
Henrik Tegnér -70 Spårvägens FK
Mattias Sunneborn -70 Spårvägens FK
   
M50 800 M  
   
Fredrik Eckerström -70 Spårvägens FK
   
M50 1500 M  
   
Fredrik Eckerström -70 Spårvägens FK
   
M50 3000 M  
   
Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
Staffan Westerdahl -70 Fredrikshofs FIF
   
M50 60 M HÄCK  
   
Constantin Ilic -70 Spårvägens FK
Mattias Sunneborn -70 Spårvägens FK
Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
   
M50 HÖJD  
   
Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
   
M50 STAV  
   
Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
   
M50 LÄNGD  
   
Constantin Ilic -70 Spårvägens FK
Mattias Sunneborn -70 Spårvägens FK
Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
   
M50 TRESTEG  
   
Mattias Sunneborn -70 Spårvägens FK
   
M50 KULA 6,0  
   
Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
Johan Jergander -70 Ösmo Nynäs FIK
Patrick Lindfors -70 Mälarhöjdens IK
Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
   
M50 VIKT  
   
Johan Jergander -70 Ösmo Nynäs FIK
Patrik Nyborg -67 Turebergs FK
Patrick Lindfors -70 Mälarhöjdens IK
Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
   
M55 60 M  
   
Magnus Agenfelt -61 IFK Lidingö
Per-Jonas Trollsås -61 Danderyds SK
Hans Säll -61 Turebergs FK
   
M55 200 M  
   
Magnus Agenfelt -61 IFK Lidingö
Jörgen Sporre -63 Runacademy IF
Per-Jonas Trollsås -61 Danderyds SK
Hans Säll -61 Turebergs FK
   
M55 400 M  
   
Jörgen Sporre -63 Runacademy IF
   
M55 800 M  
   
Anders Brandel -64 Spårvägens FK
Panagiotis Avramidis -65 Hanvikens SK
Roland Lycksell -64 IFK Lidingö
Lars Holmgren -65 Löparnas Vänner
   
M55 1500 M  
   
Roland Lycksell -64 IFK Lidingö
   
M55 3000 M  
   
Patrik Pring -65 Tullinge Friidrott
Roland Lycksell -64 IFK Lidingö
Lars Holmgren -65 Löparnas Vänner
   
M55 60 M HÄCK  
   
Panagiotis Avramidis -65 Hanvikens SK
   
M55 HÖJD  
   
Jan Engman -61 IFK Lidingö
Panagiotis Avramidis -65 Hanvikens SK
Hans Pohl -64 Spårvägens FK
   
M55 STAV  
   
Panagiotis Avramidis -65 Hanvikens SK
   
M55 LÄNGD  
   
Jan Engman -61 IFK Lidingö
Panagiotis Avramidis -65 Hanvikens SK
Jörgen Sporre -63 Runacademy IF
Hans Pohl -64 Spårvägens FK
Hans Säll -61 Turebergs FK
   
M55 TRESTEG  
   
Jan Engman -61 IFK Lidingö
Jörgen Sporre -63 Runacademy IF
Hans Pohl -64 Spårvägens FK
   
M55 KULA 6,0  
   
Panagiotis Avramidis -65 Hanvikens SK
Rolf Österholm -62 Timrå AIF
Magnus Bernholtz -65 Spårvägens FK
Per-Jonas Trollsås -61 Danderyds SK
Tomas Classon -62 Huddinge AIS
Tomas Ackeberg -64 IFK Tumba
Mikael Wallin -63 Spårvägens FK
   
M55 VIKT  
   
Panagiotis Avramidis -65 Hanvikens SK
Per-Jonas Trollsås -61 Danderyds SK
Tomas Classon -62 Huddinge AIS
Mikael Wallin -63 Spårvägens FK
   
M60 60 M  
   
Kjell Norgren -55 Westermalms IF
Michael Cocke -57 Spårvägens FK
Jan Sjölund -56 Spårvägens FK
   
M60 200 M  
   
Bobbie Baars -58 Turebergs FK
Michael Cocke -57 Spårvägens FK
Jan Sjölund -56 Spårvägens FK
   
M60 400 M  
   
Bobbie Baars -58 Turebergs FK
Hans Tove -57 Turebergs FK
Jan Sjölund -56 Spårvägens FK
   
M60 800 M  
   
Hans Tove -57 Turebergs FK
   
M60 1500 M  
   
Hans Tove -57 Turebergs FK
   
M60 3000 M  
   
Per Gysing -60 FK Studenterna
   
M60 HÖJD  
   
Mats Nagle -60 IFK Märsta
   
M60 KULA 5,0  
   
Johan Löfstedt -59 Ösmo Nynäs FIK
Östen Eriksson -56 Valö IK
Jörgen Wallin -57 Spårvägens FK
   
M60 VIKT  
   
Johan Löfstedt -59 Ösmo Nynäs FIK
Jörgen Wallin -57 Spårvägens FK
   
M65 60 M  
   
Olli Aulio -52 IFK Lidingö
   
M65 200 M  
   
Johan Nordenson -54 IFK Lidingö
Olli Aulio -52 IFK Lidingö
   
M65 800 M  
   
Nils Nestor -52 Turebergs FK
   
M65 1500 M  
   
Alex Bonn Spårvägens FK
Nils Nestor -52 Turebergs FK
   
M65 60 M HÄCK  
   
Olli Aulio -52 IFK Lidingö
   
M65 STAV  
   
Olli Aulio -52 IFK Lidingö
Björn Bratt -51 Åkersberga SK
   
M65 LÄNGD  
   
Olli Aulio -52 IFK Lidingö
   
M65 TRESTEG  
   
Olli Aulio -52 IFK Lidingö
   
M65 KULA 5,0  
   
Olli Aulio -52 IFK Lidingö
Alf Nede -53 IFK Linköpings FK
Åke Ruus -53 Spårvägens FK
   
M65 VIKT  
   
Åke Ruus -53 Spårvägens FK
   
M70 60 M  
   
Lars-Rune Myhrén -46 Munsö IF
Krysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
   
M70 200 M  
   
Lars Söderberg -48 Vallentuna FK
Krysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
   
M70 400 M  
   
Krysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
   
M70 800 M  
   
Lars Söderberg -48 Vallentuna FK
Krysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
   
M70 1500 M  
   
Christer Wernersson -50 FK Snapphanarna 
   
M70 3000 M  
   
Ola Bryngelson -48 Fredrikshofs FIF
Christer Wernersson -50 FK Snapphanarna 
   
M70 60 M HÄCK  
   
Thomas Lindberg -46 IFK Lidingö
   
M70 HÖJD  
   
Thomas Lindberg -46 IFK Lidingö
Jan de Besche -50 Turebergs FK
   
M70 STAV  
   
Thomas Lindberg -46 IFK Lidingö
   
M70 LÄNGD  
   
Thomas Lindberg -46 IFK Lidingö
Lars-Rune Myhrén -46 Munsö IF
   
M70 KULA 4,0  
   
Thomas Lindberg -46 IFK Lidingö
Jöran Westberg -47 IFK Märsta
Kjell Andersson -50 IFK Lidingö
   
M70 VIKT  
   
Jöran Westberg -47 IFK Märsta
Kjell Andersson -50 IFK Lidingö
   
M75 60 M  
   
Claes Mossberg -45 Tjalve IF Norrköping
Bengt O Hallberg -43 IFK Lidingö
Jan Söderström -42 Bromma IF
   
M75 200 M  
   
Nils Olsson -44 Huddinge AIS
   
M75 400 M  
   
Claes Mossberg -45 Tjalve IF Norrköping
Nils Olsson -44 Huddinge AIS
   
M75 800 M  
   
Nils Olsson -44 Huddinge AIS
   
M75 60 M HÄCK  
   
Björn Oback -44 IFK Tumba
Jan Söderström -42 Bromma IF
   
M75 HÖJD  
   
John Östlund -45 Hässelby SK
Lars Kronlund -42 Munsö IF
Gunnar Ekstedt -43 Hässelby SK
   
M75 STAV  
   
Inge Hermansson -45 IFK Lidingö
John Östlund -45 Hässelby SK
   
M75 LÄNGD  
   
John Östlund -45 Hässelby SK
Bengt O Hallberg -43 IFK Lidingö
   
M75 TRESTEG  
   
Bengt O Hallberg -43 IFK Lidingö
   
M75 KULA 4,0  
   
John Östlund -45 Hässelby SK
Bengt O Hallberg -43 IFK Lidingö
Lars Kronlund -42 Munsö IF
   
M75 VIKT  
   
John Östlund -45 Hässelby SK
   
M80 60 M  
   
Lennart Asplund -39 IFK Märsta
Anthony Treacher -39 IFK Lidingö
Ingvar Lindqvist -38 IFK Lidingö
   
M80 200 M  
   
Lennart Asplund -39 IFK Märsta
Anthony Treacher -39 IFK Lidingö
   
M80 400 M  
   
Lennart Asplund -39 IFK Märsta
Anthony Treacher -39 IFK Lidingö
   
M80 LÄNGD  
   
Anthony Treacher -39 IFK Lidingö
   
M80 TRESTEG  
   
Anthony Treacher -39 IFK Lidingö
   
M80 KULA 3,0  
   
Ingvar Lindqvist -38 IFK Lidingö
Bo Sundström -40 Turebergs FK
   
M80 VIKT  
   
Ingvar Lindqvist -38 IFK Lidingö
Bo Sundström -40 Turebergs FK
   
M85 KULA 3,0  
   
Östen Edlund -34 Ragunda IF
Tor Trondset -35 Ösmo Nynäs FIK
   
M85 VIKT  
   
Östen Edlund -34 Ragunda IF
Tor Trondset -35 Ösmo Nynäs FIK
   
M95 KULA 3,0  
   
Gunnar Kulleskog -23 Huddinge AIS
   
M95 VIKT  
   
Gunnar Kulleskog -23 Huddinge AIS
   
K35 60 M  
   
Josefin Edvall Löfvenborg -84 Huddinge AIS
Liga Zauna -85 Spårvägens FK
Eva Sandvall -81 Linköpings GIF
Johanna Alvarsson -84 IK Ymer
   
K35 200 M  
   
Liga Zauna -85 Spårvägens FK
Johanna Alvarsson -84 IK Ymer
   
K35 1500 M  
   
Sabina Korpela -82 Turebergs FK
   
K35 LÄNGD  
   
Josefin Edvall Löfvenborg -84 Huddinge AIS
Eva Sandvall -81 Linköpings GIF
   
K40 60 M  
   
Marja Held -78 Mälarhöjdens IK
Charlotte Cederberg -76 Spårvägens FK
Jessica Stafström -80 Ösmo Nynäs FIK
Marie Plosjö -76 Ösmo Nynäs FIK
   
K40 LÄNGD  
   
Jessica Stafström -80 Ösmo Nynäs FIK
Marie Plosjö -76 Ösmo Nynäs FIK
Kristina Willavi -76 IFK Lidingö
   
K40 KULA 4,0  
   
Marja Held -78 Mälarhöjdens IK
Anna Werner -79 Turebergs FK
Anna-Karin Wikström -79 Huddinge AIS
   
K40 VIKT  
   
Anna Werner -79 Turebergs FK
Anna-Karin Wikström -79 Huddinge AIS
Petra Sahlgren -76 Spårvägens FK
   
K45 60 M  
   
Lena Axelson -72 Spårvägens FK
Martina Gidlöf -74 IFK Lidingö
Åsa Knutsson -74 Upsala IF
Sara Engkvist -73 Upsala IF
Ulrika Evjen -74 Spårvägens FK
   
K45 200 M  
   
Marie Karlsson -72 Turebergs FK
Martina Gidlöf -74 IFK Lidingö
Jenny Rosén -72 Nyköpings BIS
   
K45 400 M  
   
Martina Gidlöf -74 IFK Lidingö
   
K45 800 M  
   
Marie Karlsson -72 Turebergs FK
   
K45 3000 M  
   
Madelaine Örtengren -75 FK Studenterna
   
K45 HÖJD  
   
Linda Malmqvist Kihl -73 Mälarhöjdens IK
   
K45 LÄNGD  
   
Marie Karlsson -72 Turebergs FK
Åsa Knutsson -74 Upsala IF
Sara Engkvist -73 Upsala IF
Ulrika Evjen -74 Spårvägens FK
Jenny Rosén -72 Nyköpings BIS
   
K45 KULA 4,0  
   
Marie Karlsson -72 Turebergs FK
Louise Lilius -74 Huddinge AIS
Stina Leijonhufvud -73 Huddinge AIS
Ulrika Evjen -74 Spårvägens FK
   
K45 VIKT  
   
Louise Lilius -74 Huddinge AIS
   
K50 60 M  
   
Annelie Schöldström -67 Turebergs FK
Camilla Larsson -69 Tjalve IF Norrköping
Eva Krönlein -66 IFK Lidingö
Annica Sandström -68 IFK Lidingö
Åsa Härkegård -70 Mälarhöjdens IK
Charlotta Häggström -68 Spårvägens FK
Annette Rylander -69 Spårvägens FK
   
K50 200 M  
   
Eva Krönlein -66 IFK Lidingö
Annica Sandström -68 IFK Lidingö
Annette Rylander -69 Spårvägens FK
   
K50 400 M  
   
Eva Krönlein -66 IFK Lidingö
Charlotta Häggström -68 Spårvägens FK
Annette Rylander -69 Spårvägens FK
   
K50 800 M  
   
Nina Willén Holgersson -67 IFK Lidingö
   
K50 3000 M  
   
Mia Edvardsson -66 Hässelby SK
Åsa Nylander -67 FK Studenterna
   
K50 60 M HÄCK  
   
Lena Borg -69 Spårvägens FK
Annelie Schöldström -67 Turebergs FK
Annica Sandström -68 IFK Lidingö
   
K50 HÖJD  
   
Annelie Schöldström -67 Turebergs FK
   
K50 LÄNGD  
   
Annelie Schöldström -67 Turebergs FK
Annica Sandström -68 IFK Lidingö
Åsa Härkegård -70 Mälarhöjdens IK
   
K50 TRESTEG  
   
Annelie Schöldström -67 Turebergs FK
Annica Sandström -68 IFK Lidingö
   
K50 KULA 3,0  
   
Lena Borg -69 Spårvägens FK
Annelie Schöldström -67 Turebergs FK
Annica Sandström -68 IFK Lidingö
Åsa Härkegård -70 Mälarhöjdens IK
Maria Classon -70 Huddinge AIS
Mirjam Vöhrman -69 Spårvägens FK
   
K50 VIKT  
   
Lena Borg -69 Spårvägens FK
Annelie Schöldström -67 Turebergs FK
Annica Sandström -68 IFK Lidingö
Maria Classon -70 Huddinge AIS
Mirjam Vöhrman -69 Spårvägens FK
Susanne Lindefalk -69 Hammarby IF
   
K55 1500 M  
   
Karin Schön -62 IF Kville
   
K55 3000 M  
   
Karin Schön -62 IF Kville
   
K55 LÄNGD  
   
Lena Sundberg -61 IFK Tumba
   
K55 TRESTEG  
   
Lena Sundberg -61 IFK Tumba
   
K55 KULA 3,0  
   
Margareta Svanholm -63 Spårvägens FK
Lena Sundberg -61 IFK Tumba
Görel Manners -63 Spårvägens FK
   
K55 VIKT  
   
Margareta Svanholm -63 Spårvägens FK
Lena Sundberg -61 IFK Tumba
   
K60 60 M  
   
Gunnel Tolfes -58 Turebergs FK
Kerstin Grape -58 IFK Lidingö
   
K60 200 M  
   
Kerstin Sjöqvist -56 Uppsala LK
Gunnel Tolfes -58 Turebergs FK
Kerstin Grape -58 IFK Lidingö
   
K60 400 M  
   
Gunnel Tolfes -58 Turebergs FK
   
K60 800 M  
   
Kerstin Sjöqvist -56 Uppsala LK
Gunnel Tolfes -58 Turebergs FK
   
K60 LÄNGD  
   
Kerstin Grape -58 IFK Lidingö
   
K60 KULA 3,0  
   
Marie Forsberg -58 Spårvägens FK
   
K60 VIKT  
   
Marie Forsberg -58 Spårvägens FK
   
K65 60 M  
   
Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
Lilly Wizén -55 Roma IF
   
K65 200 M  
   
Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
Lilly Wizén -55 Roma IF
   
K65 400 M  
   
Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
Lilly Wizén -55 Roma IF
   
K65 800 M  
   
Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
Lilly Wizén -55 Roma IF
   
K65 60 M HÄCK  
   
Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
   
K65 HÖJD  
   
Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
   
K65 LÄNGD  
   
Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
   
K65 KULA 3,0  
   
Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
   
K70 LÄNGD  
   
Elisabeth Augustyniak -46 Munsö IF
   
K70 KULA 3,0  
   
Elisabeth Augustyniak -46 Munsö IF
   
K75 60 M  
   
Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs FIF
   
K75 200 M  
   
Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs FIF
   
K75 400 M  
   
Monica Lorentzon -45 Gagnefs IF
   
K75 800 M  
   
Monica Lorentzon -45 Gagnefs IF
   
K75 HÖJD  
   
Anita Vestlund -41 Huddinge AIS
Barbro Gadle -42 Upsala IF
   
K75 TRESTEG  
   
Barbro Gadle -42 Upsala IF
   
K75 KULA 2,0  
   
Anita Vestlund -41 Huddinge AIS
Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs FIF
   
K75 VIKT  
   
Anita Vestlund -41 Huddinge AIS
   
K80 60 M  
   
Kristina Carlsson -40 Turebergs FK
   
K80 200 M  
   
Kristina Carlsson -40 Turebergs FK
   
K80 KULA 2,0  
   
Kristina Carlsson -40 Turebergs FK
Uppdaterad: 22 DEC 2019 14:27 Skribent: Roger Karlsson
E-post: This is a mailto link

Stöd IFK Tumba Friidrott

IFK TUMBA WEBSHOP HOS BAREKO

BarekoIFKTUMA

STÖD IFK TUMBA HOS SVENSKA SPEL

 

fastighetsbyran.png

Sponsra oss genom Sponsorhuset

sponsorhuset

Postadress:
IFK Tumba FK - Friidrott
Box 214
14730 Tumba

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info