Hoppa till sidans innehåll

2016 VDM Startlista


Uppdaterad startlista den 11maj kl 20.10.

ev mailas till This is a mailto link

 

  M35 100 M  
     
  Johan Ndure -81 Stockholm Snipers
  Warren Russel -80 Stockholm Snipers
     
  M35 200 M  
     
  Warren Russel -80 Stockholm Snipers
  Joel Djerf -78 Turebergs FK
     
  M35 400 M  
     
  David Ingnäs -78 IFK Lidingö
  André Malm -78 Runday IF
     
  M35 800 M  
     
  André Malm -78 Runday IF
     
  M35 5000 M  
     
  Fredrik Westerdahl -69 Fredrikshofs IF
  Johan Svensson -80 Fredrikshofs IF
     
  M35 110 M HÄCK  
     
  Lasse Ohtamaa -80 Huddinge AIS
     
  M35 HÖJD  
     
  Warren Russel -80 Stockholm Snipers
  Lasse Ohtamaa -80 Huddinge AIS
     
  M35 STAV  
     
  Lasse Ohtamaa -80 Huddinge AIS
     
  M35 LÄNGD  
     
  Lasse Ohtamaa -80 Huddinge AIS
  Peter Blom -79 IFK Lidingö
     
  M35 TRESTEG  
     
  Johan Ndure -81 Stockholm Snipers
  Warren Russel -80 Stockholm Snipers
  Martin Jansson -78 Stockholm Snipers
     
  M35 KULA  
     
  Lasse Ohtamaa -80 Huddinge AIS
  Hercules lopes Ramos -79 Ösmo Nynäs FIK
  Palle Storm -77 Ösmo Nynäs FIK
     
  M35 DISKUS  
     
  Warren Russel -80 Stockholm Snipers
  Lasse Ohtamaa -80 Huddinge AIS
  Hercules lopes Ramos -79 Ösmo Nynäs FIK
  Palle Storm -77 Ösmo Nynäs FIK
     
  M35 SLÄGGA  
     
  Warren Russel -80 Stockholm Snipers
  Palle Storm -77 Ösmo Nynäs FIK
     
  M35 SPJUT  
     
  Warren Russel -80 Stockholm Snipers
  Lasse Ohtamaa -80 Huddinge AIS
  Palle Storm -77 Ösmo Nynäs FIK
  Stefan Borensjö -79 Turebergs FK
     
  M35 VIKT  
     
  Palle Storm -77 Ösmo Nynäs FIK
     
  M40 100 M  
     
  Tobias Rauch -74 Bromma IF
  Magnus Nilsson -72 IFK Lidingö
  Mattias Sandström -73 FK Studenterna
  Jens Falk -72 IFK Lidingö
  Dick Levin -72 IFK Lidingö
  Urban Evjen -73 Danderyds SK
     
  M40 200 M  
     
  Magnus Nilsson -72 IFK Lidingö
  Dick Levin -72 IFK Lidingö
  Gustaf Ternestedt -75 Ösmo Nynäs FIK
  Henrik Arnedal -74 Ösmo Nynäs FIK
     
  M40 400 M  
     
  Tobias Rauch -74 Bromma IF
  Magnus Nilsson -72 IFK Lidingö
  Jens Falk -72 IFK Lidingö
     
  M40 800 M  
     
  Anders Nyström -76 Runday IF
  Danel Stenflo -73 TEAM Skavsåret
  Mats Lijegren -76 Team Skavsåret
  Fabrice Odille -76 Enhörna IF
     
  M40 1500 M  
     
  Mats Lijegren -76 Team Skavsåret
     
  M40 5000 M  
     
  Ulf Eriksson -74 Huddinge AIS
  Antonoio Lavecchia -72 Huddinge AIS
  Mats Lijegren -76 Team Skavsåret
     
  M40 110 M HÄCK  
     
  Urban Evjen -73 Danderyds SK
     
  M40 400 M HÄCK  
     
  Danel Stenflo -73 TEAM Skavsåret
     
  M40 HÖJD  
     
  Gustaf Ternestedt -75 Ösmo Nynäs FIK
  Danel Stenflo -73 TEAM Skavsåret
  Henrik Friberg -75 Ösmo Nynäs FIK
     
  M40 STAV  
     
  Oscar Jansson -75 Ullevi FK
  Jonas Asplund -73 IFK Märsta
  Sergej Nikolajev -73 Hässelby SK
     
  M40 LÄNGD  
     
  Dick Levin -72 IFK Lidingö
  Henrik Friberg -75 Ösmo Nynäs FIK
     
  M40 TRESTEG  
     
  Urban Evjen -73 Danderyds SK
     
  M40 KULA  
     
  Kristian Petersson -75 Huddinge AIS
  Henrik Arnedal -74 Ösmo Nynäs FIK
  Henrik Friberg -75 Ösmo Nynäs FIK
  Jonas Asplund -73 IFK Märsta
     
  M40 DISKUS  
     
  Lars-Göran Nylén -75 Danderyds SK
  Kristian Petersson -75 Huddinge AIS
  Urban Evjen -73 Danderyds SK
  Stellan Back -75 Turebergs FK
     
  M40 SLÄGGA  
     
  Lars-Göran Nylén -75 Danderyds SK
  Kristian Petersson -75 Huddinge AIS
  Henrik Arnedal -74 Ösmo Nynäs FIK
  Stellan Back -75 Turebergs FK
     
  M40 SPJUT  
     
  Lars-Göran Nylén -75 Danderyds SK
  Kristian Petersson -75 Huddinge AIS
  Urban Evjen -73 Danderyds SK
  Jonas Asplund -73 IFK Märsta
  Stellan Back -75 Turebergs FK
     
  M40 VIKT  
     
  Lars-Göran Nylén -75 Danderyds SK
  Kristian Petersson -75 Huddinge AIS
  Henrik Arnedal -74 Ösmo Nynäs FIK
  Stellan Back -75 Turebergs FK
     
  M45 100 M  
     
  Constantin Ilic -70 Spårvägens FK
  Henrik Tegnér -70 Bromma IF
  Martin Larsson -71 Huddinge AIS
  Mårten Skogman -67 Bromma IF
  Magnus Ingvarsson -70 Turebergs FK
     
  M45 200 M  
     
  Per Almqvist -69 Östhammar FI
  Henrik Tegnér -70 Bromma IF
  Martin Larsson -71 Huddinge AIS
  Mårten Skogman -67 Bromma IF
     
  M45 400 M  
     
  Henrik Tegnér -70 Bromma IF
  Martin Larsson -71 Huddinge AIS
  Mårten Skogman -67 Bromma IF
     
  M45 800 M  
     
  Per Almqvist -69 Östhammar FI
  Martin Larsson -71 Huddinge AIS
     
  M45 1500 M  
     
  Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
  Håkan Wiman -67 IF Linnéa
     
  M45 5000 M  
     
  Håkan Wiman -67 IF Linnéa
     
  M45 110 M HÄCK  
     
  Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
     
  M45 400 M HÄCK  
     
  Roland Sundqvist -71 Upsala IF
  Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
     
  M45 HÖJD  
     
  Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
  Jörgen Wehmonen -69 Ösmo Nynäs FIK
  Staffan Myrqvist -67 Huddinge AIS
     
  M45 STAV  
     
  Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
     
  M45 LÄNGD  
     
  Anders Bäckman -71 Danderyds SK
  Staffan Myrqvist -67 Huddinge AIS
     
  M45 KULA  
     
  Mats Kollbrink -70 Hässelby SK
  Jörgen Wehmonen -69 Ösmo Nynäs FIK
  Johan Jergander -70 Ösmo Nynäs FIK
  Patrick Lindfors -70 Mälarhöjdens IK
  Hunter S Mabon -69 Danderyds SK
     
  M45 DISKUS  
     
  Jörgen Wehmonen -69 Ösmo Nynäs FIK
  Johan Jergander -70 Ösmo Nynäs FIK
  Patrick Lindfors -70 Mälarhöjdens IK
  Magnus Ingvarsson -70 Turebergs FK
     
  M45 SLÄGGA  
     
  Jörgen Wehmonen -69 Ösmo Nynäs FIK
  Johan Jergander -70 Ösmo Nynäs FIK
  Patrick Lindfors -70 Mälarhöjdens IK
     
  M45 SPJUT  
     
  Johan Jergander -70 Ösmo Nynäs FIK
  Anders Bäckman -71 Danderyds SK
     
  M45 VIKT  
     
  Johan Jergander -70 Ösmo Nynäs FIK
  Patrick Lindfors -70 Mälarhöjdens IK
     
  M50 100 M  
     
  Jan Berneryd -66 Danderyds SK
  Lars-Ove Wåhlander -66 IF Triangeln
     
  M50 200 M  
     
  Lars Zetterberg -62 Hanvikens SK
     
  M50 400 M  
     
  Jan Berneryd -66 Danderyds SK
  Lars Zetterberg -62 Hanvikens SK
     
  M50 800 M  
     
  Dan Kullman -65 Stockholms FTF
     
  M50 5000 M  
     
  Leo Heemskerk -65 Team CRS
  Fredrik Arthurssom -63 Hässelby SK
     
  M50 100 M HÄCK  
     
  Panagiotis Avramidis -65 Hanvikens SK
     
  M50 400 M HÄCK  
     
  Johan Ansén -64 Visby IF Gute
     
  M50 HÖJD  
     
  Panagiotis Avramidis -65 Hanvikens SK
  Mikael Wallin -63 Stockholms FTF
  Johan Ansén -64 Visby IF Gute
     
  M50 STAV  
     
  Panagiotis Avramidis -65 Hanvikens SK
     
  M50 LÄNGD  
     
  Johan Ansén -64 Visby IF Gute
     
  M50 KULA 6,0  
     
  Mikael Wallin -63 Stockholms FTF
  Rolf Österholm -62 Timrå AIF
  Janne Åkerblom - IFK Lidingö
  Hans Nordberg -65 Huddinge AIS
  Tomas Classon -62 Huddinge AIS
  Jari Ketola -65 Spårvägens FK
     
  M50 DISKUS 1,5  
     
  Panagiotis Avramidis -65 Hanvikens SK
  Mikael Wallin -63 Stockholms FTF
  Per-Jonas Trolsås -65 Danderyds SK
  Hans Nordberg -65 Huddinge AIS
  Tomas Classon -62 Huddinge AIS
  Lars Gustafsson -64 Säters IF
  Jari Ketola -65 Spårvägens FK
     
  M50 SLÄGGA 6,0  
     
  Mikael Wallin -63 Stockholms FTF
  Hans Nordberg -65 Huddinge AIS
  Leif Lundahl -66 Varbergs GIF
     
  M50 SPJUT 700  
     
  Mikael Wallin -63 Stockholms FTF
  Hans Nordberg -65 Huddinge AIS
  Lars Gustafsson -64 Säters IF
     
  M50 VIKT  
     
  Mikael Wallin -63 Stockholms FTF
  Hans Nordberg -65 Huddinge AIS
  Leif Lundahl -66 Varbergs GIF
     
  M55 100 M  
     
  Rezze Aboreslan -57 Hässelby SK
     
  M55 200 M  
     
  Rezze Aboreslan -57 Hässelby SK
  Anders Toll -61 Uppsala LK
  Mats Röhr -60 Ystads IF
  Benny Carlsson -59 Täby IS
     
  M55 400 M  
     
  Rezze Aboreslan -57 Hässelby SK
  Anders Toll -61 Uppsala LK
     
  M55 800 M  
     
  Anders Toll -61 Uppsala LK
  Mats Lindqvist -58 Hellas FK
     
  M55 1500 M  
     
  Anders Toll -61 Uppsala LK
  Roger Reinhold - IF Linnéa
     
  M55 5000 M  
     
  Sune Södergrann -60 IF Linnéa
  Roger Reinhold - IF Linnéa
     
  M55 HÖJD  
     
  Anders Toll -61 Uppsala LK
  Mikael Ohlsson -61 Huddinge AIS
     
  M55 STAV  
     
     
  M55 LÄNGD  
     
     
  M55 TRESTEG  
     
  Anders Toll -61 Uppsala LK
  Mikael Ohlsson -61 Huddinge AIS
     
  M55 KULA 6,0  
     
  Per Östlund -61 Hässelby SK
  Bo Wallsten -61 Fredrikshofs IF
  Johan Löfstedt -59 Ösmo Nynäs FIK
     
  M55 DISKUS 1,5  
     
  Per Östlund -61 Hässelby SK
  Erik Holmgren -61 Boo IF
  Johan Löfstedt -59 Ösmo Nynäs FIK
     
  M55 SLÄGGA 6,0  
     
  Per Östlund -61 Hässelby SK
  Bo Wallsten -61 Fredrikshofs IF
  Johan Löfstedt -59 Ösmo Nynäs FIK
     
  M55 SPJUT 700  
     
  Per Östlund -61 Hässelby SK
  Johan Löfstedt -59 Ösmo Nynäs FIK
     
  M55 VIKT  
     
  Per Östlund -61 Hässelby SK
  Bo Wallsten -61 Fredrikshofs IF
  Johan Löfstedt -59 Ösmo Nynäs FIK
     
  M60 100 M  
     
  Pertti Tomminen  Hässelby SK
  Tapio Kinnunen -54 Tullinge-Tumba FF
     
  M60 200 M  
     
  Sture Åhs -56 Roma IF
  Pertti Tomminen  Hässelby SK
     
  M60 400 M  
     
  Pertti Tomminen  Hässelby SK
     
  M60 800 M  
     
  Pertti Tomminen  Hässelby SK
  Nils Nestor -52 Hässelby SK
     
  M60 5000 M  
     
  Lars Eckerborn -56 Team Stockholm Maraton
     
  M60 100 M HÄCK  
     
  Sture Åhs -56 Roma IF
     
  M60 300 M HÄCK  
     
  Sture Åhs -56 Roma IF
     
  M60 HÖJD  
     
  Anders Ekwall -56 Bellevue IK
     
  M60 TRESTEG  
     
  Sture Åhs -56 Roma IF
     
  M60 KULA 5,0  
     
  Åke Ruus -53 Spårvägens FK
  Anders Källberg -54 Danderyds SK
  Alf Nede -53 IFK Linköpings FK
  Tapio Kinnunen -54 Tullinge-Tumba FF
     
  M60 DISKUS 1,0  
     
  Åke Ruus -53 Spårvägens FK
  Lars-Henrik Stålmarck -53 IFK Linköpings FK
     
  M60 SPJUT 600  
     
  Lars-Henrik Stålmarck -53 IFK Linköpings FK
  Alf Nede -53 IFK Linköpings FK
     
  M65 100 M  
     
  Krzysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
     
  M65 200 M  
     
  Krzysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
     
  M65 400 M  
     
  Inge Almqvist -48 IF Linnéa
  Krzysztof Furmaniuk -48 Hellas FK
     
  M65 5000 M  
     
  Bengt Lindgren -47 Vallentuna FK
     
  M65 100 M HÄCK  
     
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
     
  M65 300 M HÄCK  
     
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
     
  M65 HÖJD  
     
  Jan de Besche -50 Turebergs FK
  Bengt-Bruno Myrberg -51 Danderyds SK
     
  M65 STAV  
     
  Björn Bratt -51 Åkersberga SK
     
  M65 LÄNGD  
     
  Sture Holmberg -51 Huddinge AIS
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
     
  M65 KULA 5,0  
     
  Stig-Arne Mattsson -51 Järvsö IF
     
  M65 DISKUS 1,0  
     
  Stig-Arne Mattsson -51 Järvsö IF
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
     
  M65 SPJUT 600  
     
  Antti Lindstedt -49 Huddinge AIS
     
  M70 100 M  
     
  John Östlund -45 Hässelby SK
  Jan Söderström - Bromma IF
     
  M70 5000 M  
     
  Sverker Unnes -43 Friskis & Svettis IF
     
  M70 80 M HÄCK  
     
  Jan Söderström - Bromma IF
  Björn Oback -44 IFK Tumba
     
  M70 HÖJD  
     
  John Östlund -45 Hässelby SK
  Björn Oback -44 IFK Tumba
  Hans Karlbom -45 IFK Tumba
     
  M70 LÄNGD  
     
  John Östlund -45 Hässelby SK
     
  M70 KULA 4,0  
     
  John Östlund -45 Hässelby SK
  Thomas Lindberg -46 IFK Lidingö
     
  M70 DISKUS 1,0  
     
  John Östlund -45 Hässelby SK
  Rain Remmel -45 Huddinge AIS
  Thomas Lindberg -46 IFK Lidingö
     
  M70 SLÄGGA 4,0  
     
  John Östlund -45 Hässelby SK
     
  M70 SPJUT 500  
     
  John Östlund -45 Hässelby SK
     
  M70 VIKT  
     
  John Östlund -45 Hässelby SK
     
  M75 100 M  
     
  Lennart Asplund -39 IFK Märsta
     
  M75 200 M  
     
  Lennart Asplund -39 IFK Märsta
     
  M75 800 M  
     
  Åke Leverin -39 Väsby IK
     
  M75 1500 M  
     
  Åke Leverin -39 Väsby IK
     
  M75 HÖJD  
     
  Lennart Asplund -39 IFK Märsta
     
  M75 STAV  
     
  Lennart Asplund -39 IFK Märsta
     
  M75 LÄNGD  
     
  Lennart Asplund -39 IFK Märsta
     
  M75 DISKUS 1,0  
     
  Kalle Auvinen -40 Huddinge AIS
     
  M75 SPJUT 500  
     
  Kalle Auvinen -40 Huddinge AIS
     
  M75 VIKT  
     
  Kalle Auvinen -40 Huddinge AIS
     
  M80 100 M  
     
  Hans Bruno -36 IFK Tumba
     
  M80 200 M  
     
  Hans Bruno -36 IFK Tumba
     
  M80 HÖJD  
     
  Lars Wennblom -34 Hässelby SK
     
  M80 STAV  
     
  Lars Wennblom -34 Hässelby SK
     
  M80 LÄNGD  
     
  Tor Trondset -35 Ösmo Nynäs FIK
     
  M80 KULA 3,0  
     
  Östen Edlund -34 Ragunda IF
  Tor Trondset -35 Ösmo Nynäs FIK
  Lars Wennblom -34 Hässelby SK
     
  M80 DISKUS 1,0  
     
  Östen Edlund -34 Ragunda IF
  Tor Trondset -35 Ösmo Nynäs FIK
  Lars Wennblom -34 Hässelby SK
     
  M80 SLÄGGA 3,0  
     
  Östen Edlund -34 Ragunda IF
     
  M80 SPJUT 400  
     
  Tor Trondset -35 Ösmo Nynäs FIK
     
  M80 VIKT  
     
  Östen Edlund -34 Ragunda IF
     
  M85 KULA 3,0  
     
  Gunnar Kulleskog -23 Huddinge AIS
     
  M85 DISKUS 1,0  
     
  Gunnar Kulleskog -23 Huddinge AIS
     
  M85 SLÄGGA 3,0  
     
  Gunnar Kulleskog -23 Huddinge AIS
     
  M85 SPJUT 400  
     
  Gunnar Kulleskog -23 Huddinge AIS
     
  M85 VIKT  
     
  Gunnar Kulleskog -23 Huddinge AIS
     
  K35 100 M  
     
  Anna Werner -79 Danderyds SK
     
  K35 200 M  
     
  Emma Brixer -78 IFK Lidingö
  Eleonore Gåvsten -79 IF Linnéa
  Tarja Karppinen -78 IFK Lidingö
     
  K35 400 M  
     
  Eleonore Gåvsten -79 IF Linnéa
     
  K35 800 M  
     
  Eleonore Gåvsten -79 IF Linnéa
  Emelie Ovenholm -81 FK Studenterna
     
  K35 1500 M  
     
  Eleonore Gåvsten -79 IF Linnéa
     
  K35 LÄNGD  
     
  Emma Brixer -78 IFK Lidingö
     
  K35 SLÄGGA 4,0  
     
  Anna Werner -79 Danderyds SK
     
  K35 SPJUT 600  
     
  Anna Werner -79 Danderyds SK
     
  K35 VIKT  
     
  Anna Werner -79 Danderyds SK
     
  K40 100 M  
     
  Lena Axelson -72 Bromma IF
  Martina Gidlöf -74 IFK Lidingö
  Ulrika Evjen -74 Danderyds SK
  Jenny Zettergren -75 Danderyds SK
     
  K40 200 M  
     
  Lena Axelson -72 Bromma IF
  Betty Kämpe -76 Team Skavsåret
  Martina Gidlöf -74 IFK Lidingö
  Anna Arnedal -75 Ösmo Nynäs FIK
  Jenny Zettergren -75 Danderyds SK
     
  K40 400 M  
     
  Anna Arnedal -75 Ösmo Nynäs FIK
     
  K40 800 M  
     
  Betty Kämpe -76 Team Skavsåret
  Martina Gidlöf -74 IFK Lidingö
     
  K40 5000 M  
     
  Alva Karlsson -74 Vegan Runners
     
  K40 HÖJD  
     
  Elin Bergkvist -76 Bromma IF
     
  K40 STAV  
     
  Jenny Rosén -72 Nyköpings BIS
     
  K40 LÄNGD  
     
  Martina Gidlöf -74 IFK Lidingö
  Ulrika Evjen -74 Danderyds SK
  Elin Bergkvist -76 Bromma IF
     
  K40 KULA 4,0  
     
  Louise Lillius -74 Huddinge AIS
  Ulrika Evjen -74 Danderyds SK
  Anna Arnedal -75 Ösmo Nynäs FIK
     
  K40 SLÄGGA 4,0  
     
  Louise Lillius -74 Huddinge AIS
     
  K40 VIKT  
     
  Louise Lillius -74 Huddinge AIS
     
  K45 100 M  
     
  Annette Rylander -69 IFK Stocksund
  Anna Sunneborn -70 Spårvägens FK
     
  K45 200 M  
     
  Annette Rylander -69 IFK Stocksund
  Anna Sunneborn -70 Spårvägens FK
     
  K45 5000 M  
     
  Åsa Nylander -67 IFK Tumba
     
  K45 LÄNGD  
     
  Annette Rylander -69 IFK Stocksund
  Anna Sunneborn -70 Spårvägens FK
     
  K45 KULA 4,0  
     
  Marika Rydell -67 IFK Tumba
  Mirjam Vöhrman -69 Spårvägens FK
     
  K45 DISKUS 1,0  
     
  Marika Rydell -67 IFK Tumba
  Mirjam Vöhrman -69 Spårvägens FK
     
  K45 SLÄGGA 4,0  
     
  Marika Rydell -67 IFK Tumba
     
  K45 SPJUT 600  
     
  Annette Rylander -69 IFK Stocksund
     
  K45 VIKT  
     
  Marika Rydell -67 IFK Tumba
     
  K50 100 M  
     
  Katja Berend -62 SV Grosshandshorf GER
  Charlotta Kimby -65 IFK Stocksund
     
  K50 200 M  
     
  Katja Berend -62 SV Grosshandshorf GER
  Charlotta Kimby -65 IFK Stocksund
     
  K50 LÄNGD  
     
  Charlotta Kimby -65 IFK Stocksund
     
  K50 KULA 4,0  
     
  Görel Manners -63 Spårvägens FK
     
  K55 100 M  
     
  Gunnel Tolfes -58 Turebergs FK
     
  K55 200 M  
     
  Gunnel Tolfes -58 Turebergs FK
     
  K55 400 M  
     
  Gunnel Tolfes -58 Turebergs FK
     
  K55 800 M  
     
  Gunnel Tolfes -58 Turebergs FK
     
  K55 300 M HÄCK  
     
  Gunnel Tolfes -58 Turebergs FK
     
  K55 HÖJD  
     
  Lena Sundberg -61 IFK Tumba
     
  K55 LÄNGD  
     
  Lena Sundberg -61 IFK Tumba
     
  K55 KULA 3,0  
     
  Marie Carlström -60 IFK Tumba
  Lena Sundberg -61 IFK Tumba
     
  K55 DISKUS 1,0  
     
  Marie Carlström -60 IFK Tumba
     
  K55 SPJUT 500  
     
  Kristina Trollsås -61 Danderyds SK
  Marie Carlström -60 IFK Tumba
     
  K55 VIKT  
     
  Lena Sundberg -61 IFK Tumba
     
  K60 100 M  
     
  Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
  Lilly Wizén -55 Roma IF
  Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK
     
  K60 200 M  
     
  Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
  Lilly Wizén -55 Roma IF
  Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK
     
  K60 400 M  
     
  Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
  Lilly Wizén -55 Roma IF
  Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK
     
  K60 800 M  
     
  Ulla Karnebäck -53 Turebergs FK
  Lilly Wizén -55 Roma IF
  Ewa Wahlberg -55 Uppsala LK
     
  K70 100 M  
     
  Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs IF
     
  K70 200 M  
     
  Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs IF
     
  K70 KULA 3,0  
     
  Marie-Louise Wahlberg -45 Fredrikshofs IF

 

Uppdaterad: 01 APR 2018 20:25 Skribent: Roger Karlsson
E-post: This is a mailto link

Stöd IFK Tumba Friidrott

IFK TUMBA WEBSHOP HOS BAREKO

BarekoIFKTUMA

STÖD IFK TUMBA HOS SVENSKA SPEL

 

fastighetsbyran.png

Sponsra oss genom Sponsorhuset

sponsorhuset

Postadress:
IFK Tumba FK - Friidrott
Box 214
14730 Tumba

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info