Hoppa till sidans innehåll

2020-IDM Mångkamp startlista


Startlista fram till den 8 januari 21.10. 
Ev fel mailas till This is a mailto link inga anmälda.
I de klasser som inte finns med i startlistan är de just nu 
inga anmälda  
   
MÄN SJUKAMP  
   
Anton Johansson -93 Spårvägens FK
   
P19 SJUKAMP  
   
Samuel Eriksson -02 Rånäs 4H
Johannes Jansson -02 Östhammars FI
   
P17 SJUKAMP  
   
Markus Moberg -03 Hammarby IF
Jonatan Borg -03 Hammarby IF
Elias Boman -04 Hässelby SK
Linus Jonsson -04 Hässelby SK
Viktor Rydåker -03 Alunda SK
Pontus Lindell -03 Upsala IF
Elias Lind -03 Hässelby SK
Elliot Duvert -03 Turebregs FK
Malte Lundman -03 Hammarby IF
Kasper Hammarlund -03 Alunda SK
Oscar Niklasson -04 Hanvikens SK
Vincent Arousell -03 Hässelby SK
Elias Lind -03 Hässelby SK
Erik Skoglund -04 Danderyds SK
David Axelsson  Upsala IF
Viggo Berlin -04 Spårvägens FK
Noa Skomorowski -03 Kvarnsvedens FIK
   
P15 SJUKAMP  
   
Johan Bäck -06 Turebergs FK
Victor Törnström -05 Danderyds SK
Luca Törnström -05 Danderyds SK
Albin Edgert -05 Täby IS
Joel Enander -05 Täby IS
Viggo Stridh -05 Täby IS
Jacob Nilsson -05 Spårvägens FK
Jacob Semb-Josefsson Turebergs FK
Gustav Källström -06 Turebergs FK
Filip Ekström -05 Bromma IF
Jonathan Edberg -06 Turebergs FK
Leo Göransson -05 Klippans FK
Erik Larripa Taxell -05 Hässelby SK
Morris Dahlqvist -06 Täby IS
Christoffer Bergkvist -05 Hanvikens SK
Oliver Eriksson -06 Spårvägens FK
Elias Kapell -06 Hammarby IF
Alfred Berglind -06 Hammarby IF
Aron Gullberg -06 Hammarby IF
Carl Bergmark -06 Hammarby IF
Gabriel Öhrner -06 Hammarby IF
   
P13 FYRKAMP  
   
Levi Back -08 Turebergs FK
Benjamin Wilkinsson -08 Hammarby IF
Simon Lindström -07 Turebergs FK
Joel Bäck -08 Turebergs FK
Jacob Rune -07 Täby IS
Emil Söderberg -07 Täby IS
Theodor Håkansson -08 Hammarby IF
Wilmer Davidgård -08 Bromma IF
Emil Söderberg -07 Täby IS
Hugo Beskow -07 Hammarby IF
David Berglund -07 AIK Friidrott
Hannes Johansson -07 Hammarby IF
Anton Roslund -07 Hammarby IF
Vilmer Karlsson -07 Hammarby IF
Victor Gil -07 Hanvikens SK
Simon Henjeby -07 Hanvikens SK
Philip Persson -07 Danderyds SK
   
KVINNOR FEMKAMP  
   
Kajsa Engblom -01 Huddinge AIS
Vendela Einberg -02 Huddinge AIS
Tiffanie Magnusson -02 Uppsala IF
Bianca Salming -98 Turebergs FK
Emelia Stenström -97 Huddinge AIS
   
F17 FEMKAMP  
   
Madeleine Söderqvist -03 Huddinge AIS
Minna Silvell -04 Huddinge AIS
Maja Björk -04 Huddinge AIS
Elisabeth Larsson -04 Hammarby IF
Lovisa Blomqvist -04 Marieby GIF
Frida Hjorth -03 Säters IF FIK
Laura Fodor -03 Hässelby SK
Ebba Hedberg -03 Kvarnsvedens Friidrott
Karin Bengtsson -04 Hanvikens SK
Moa Ringqvist -04 Hanvikens SK
Thea Katasoulaki -04 Hanvikens SK
Nellie Mella -04 Hellas
Minna Svärd -04 Huddinge AIS
Justina Esangbedo -03 Kvarsvedens FK
   
F15 FEMKAMP  
   
Anna Strunke -05 Turebergs FK
Lina Bjerkestam -05 Huddinge AIS
Lisa Mårtensson -05 Huddinge AIS
Ida Chrifi -06 Turebergs FK
Alva Back -06 Turebergs FK
Ebba Sjöström -05 Täby IS
Linnea Blidborg Stenberg -05 Hammarby IF
Philippa Kastberg -05 Täby IS
Elsa Kagevik -06 Turebergs FK
Annie Grindange -06 Turebergs FK
Matilda Petersson -06 Turebergs FK
Rut Grufman -06 Täby IS
Elsa Kjellström -06 Hässelby SK
Kajsa Myhr Marieby GIF
Ayla Hallberg Hossain -06 Turebergs FK
Lara Johnsson -05 Turebergs FK
Lisa Appelquist -05 Bromma IF
Alvah Lind -05 Tyresö FK
Norah Lind -05 Tyresö FK
Mellanie Neudinger Nellmar -05 IFK Lidingö
Matilda Halfwordson -05 Bromma IF
Suzanne Lesage -05 Bromma IF
Tove Olsson -06 Hammarby IF
Wilma Nilsson -05 Klippans FK
Nora Hägg -06 Hässelby SK
Eleonora Wahlin -06 Täby IS
Esther Sahlaqvist -06 Hammarby IF
Maja Simonsson -06 Hammarby IF
Ellen Forsell -06 Hammarby IF
Molly Zachrison -06 Hammarby IF
Agnes Larsson Lindberg -06 Hammarby IF
Tyra Hedin -05 IFK Lidingö
   
F13 FYRKAMP  
   
Elin Nordlund -08 Hammarby IF
Matilda Borg -07 Hammarby IF
Ebba Wennebjer -07 Hammarby IF
Lovisa Kedeby  Bromma IF
Norah Hamberg -07 Bromma IF
Ida Thernelius -07 Bromma IF
Desreé Nilssonn -08 Spårvägens FK
Amilia Jergmar -07 Boo IF
Beate Pott -07 Turebergs FK
Johanna Gummerus -08 Täby IS
Charlotta Johansson -08 Täby IS
Rose Masoudi -07 Bromma IF
My Nilsson -08 Täby IS
Kajsa Adelly -08 IFK Tumba
Emma Olofsson -03 Täby IS
Ida Borglund -07 Täby IS
Ebba Borglund -08 Täby IS
Vera Hofvenstam -07 Bromma IF
Alva Mella -07 Hellas
Ebba Wennebjer -07 Hammarby IF
Simone Moverare -07 Hammarby IF
Miriam Moverare -07 Hammarby IF
Matilda Borg -07 Hammarby IF
Clara Aldskogius -07 Hammarby IF
Arwen Pamelius -08 Täby IS
Alba Boric -07 Hanvikens SK
Desiree Trolling -07 Hanvikens SK
Uppdaterad: 22 DEC 2019 14:29 Skribent: Roger Karlsson
Epost: This is a mailto link

Stöd IFK Tumba Friidrott

 

ICA Kvantum Tumba

Sponsra oss genom Sponsorhuset

sponsorhuset

Postadress:
IFK Tumba FK - Friidrott
Box 214
14730 Tumba

Kontakt:
Tel: [saknas] Information
E-post: This is a mailto link

Se all info